Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Slenderman létezik?

Slenderman létezik?

Figyelt kérdés

Szerintetek létezik Slenderman?

Leírása:

Magas

Van két hosszú keze, és a hátából csápok jönnek ki

Gyerekeket öl/rabol

Nincs arca


Videó róla: http://www.youtube.com/watch?v=q5nIe1sNZ-8


2012. febr. 19. 19:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/141 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem hiába próbálkozol neki elmondani az igazat.

Kb. olyan, mintha egy 6 évesnek azt mondanád, hogy télapó nem létezik, hanem anyuci és apuci hozza az ajándékokat. Természetesen ő nevetne ki téged, mert a kis kifejletlen lelki világában ő biztos benne, hogy a télapó létezik, és tőle kapja az ajándékokat. :)

Ugyanilyen a mi kedves Slenderman hívőnk is. MEEE MÁÁ PEDIG VAN TELEFONFEVÉTEE MEG RENDŐSÉGI AKTA ÉS KÉSZ!!!

Röviden még annyit tennék hozzá, hogy LOL

2012. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/141 yossarian44 ***** válasza:
84%

"Röviden még annyit tennék hozzá, hogy LOL"


És alighanem ezzel mindent summáztál is... XD

2012. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/141 anonim ***** válasza:

"Szerintem hiába próbálkozol neki elmondani az igazat.

Kb. olyan, mintha egy 6 évesnek azt mondanád"


Igen, tudom... de most mit tehetek ? Túl sok ostobaságot mondanak hogy rájuk hagyjam.


Az az oldal egy kamu freeblog, minden hülyeséget összeírnak róla ! Tájékozódni kéne a világban és nem minden búlvárt elhinni ! Azok a régi képek mind eredetiek, igaz azóta gányóltak néhány modern kamut, de ez látszik rajtuk, így ezekre nem is hivatkoztam !


Az afrikai emberevő is SM volt, nem kamu azóta elment onnan. mindenhonnan vannak feljegyzések ! az egyiptomi hieroglifák is fotosoppok ? ennyire nem lehetsz ostoba ! a középkori képek igenis léteznek, rajtuk van SM én még gyermekkoromba, úgy 20 éve láttam őket, iskolai könyvekben.


az a gyerek heccből forgatni akart róla, de mivel belelát az agyukba így megjelent nekik és ígazi lett a film ! Nézzétek meg ti is.

2012. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/141 yossarian44 ***** válasza:

" a középkori képek igenis léteznek, rajtuk van SM én még gyermekkoromba, úgy 20 éve láttam őket, iskolai könyvekben. "


Akkor most szépen hazudtál egyet fiam... :D


Egyébként ugye tudod, hogy az amit linkeltem, az nem egy "freeblog"?


Beleolvastál a Something Awful fórumba?


Tudsz egyáltalán angolul - azt látom, hogy a magyarral vannak gondjaid.

2012. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/141 anonim válasza:
Az nem Slenderman, hanem Richard Clayderman.
2012. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/141 A kérdező kommentje:

Találtam egy videót a neten, amiben Slenderman is szerepel!

http://www.youtube.com/watch?v=1jlbdYFY79M

Mi a véleményetek erről a videóról?

2012. febr. 25. 10:17
 47/141 anonim ***** válasza:
43%

yos, nem tudsz angolúl de gondolkozni sem, mert egyszerű utánajárással meg lehetne tekinteni a neten is azokat a festményeket vagy képeket amikben benne van SM. Az a fórum egy hülyeség, na ott lökött gyerekek azt írnak amit akarnak, a magyar fórumot olvasd inkább, az még megy neked remélem :S [link] [link]


De most konkrétan, ott van a mátraványoki illetve egyéb fanyűvő, erről már hallottál gyermekként nemde ? biztosan ismered, hogy sokkal régebbi mint a Marble hornets ! a középkórban nem lehet photoshoppolni legendákat a 21.századból, igaz ?! Na, hát kb neked is van némi ismereted, ugye ? Leesett remélem :d


Igen, a MH az igazi SM felvételeket tartalmaz !

2012. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/141 yossarian44 ***** válasza:
46%

Ember, rólad Petőfi jut eszembe... "írni-olvasni nem tudok"...


A blog, amit belinkeltél, egy freeblog. Hazudik össze-vissza. Angolul (rövid "u"-val) lényegesen jobban beszélek, mint te magyarul.


A középkór az valami betegség?


Volt egy korszak, a középkor, arra gondolsz?


Egyébként lehet hamisítani a XXI. században is középkori festményt. Rengetegen csinálták és csinálják.


Jó szórakozást a gumiszobához.

2012. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/141 anonim ***** válasza:
61%

yos, ha még csak olvasni sem tudnál, de értelmezni sem és gondolkozni sem !


Na, amit belinkeltél az jazudik összevissza, rossz tanuló amcsi butagyerekek írnak össze rajta mindent !


Nem ismered a tőrténelmet sem, vagy 20 éve láttam azokat a képeket, akkor még nem voltak meg azok a gyerekes forumaid ! A fanyűvőt meg nem ismered, grat a hiányosságaidhoz

2012. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/141 anonim ***** válasza:

HAHAHAHAHAHA, most sírva nevettem.

Mi vagyunk az ostobák, amiért nem hiszünk a mesékben? :D


Miért akarod bemesélni, hogy felnőtt vagy, amikor az írásodból ki lehet következtetni, hogy még gyerek vagy? :D

Igen, egy freeblog, amit akármilyen jöttment létrehozhat, az írja le az igazat. Grat a szellemi szintedhez.

Ugye azt írod, h a slenderman tudja, ha rá gondolnak, itt már annyit koptattuk a nevét, mégsem jön.


u.i.: szerintem szerezz egy barátnőt, és ne a hülyeséggel foglalkozz.

2012. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!