Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Veled történt már valami...

Veled történt már valami természetfeletti? FŐLEG szellemekkel/szellem való találkozás?

Figyelt kérdés
ha igen oszd meg a történeted! senkit nem nézek hülyének! én is hiszek a szellemekbe, velem is történt már ilyen.történetem is van. DE MOST A SAJÁTODRA LENNEÉK kíváncsi

2012. márc. 3. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Háát csak annyi hogy minden este mikor felkelek az éjszaka közepén olyan mintha valaki figyelne a szobám ajtajából. Meg ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..
2012. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Valahol azt olvastam, hogyha az éjszaka közepén felébredsz akkor az valószínűleg azért van mert vki néz téged.

Én majdnem minden éjjel kb. heti 5 alkalommal mindig felébredek éjfél után óránként ugyanakkor. Mármint úgy értem hogy 1:36kor, 2:36kor, 3:36kor stb.

2012. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Velem is szokott olyan lenni (sajnos elég gyakran), hogy úgy érzem, mintha nézne valaki... :( Van, amikor nekem is akkor, amikor felébredek... Olyankor én becsukom a szemem, és olyanra próbálok gondolni, ami jó dolog. (például, hogy aki nekem tetszik, bevallja, hogy tetszem neki :D ).


És kérdező: veled milyen "szellemi" , természetfeletti dolog történt???

2012. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Mióta meghalt a kutyám, néha látom őt, vagy hallom a nyüszítését. Pár napja előfordult, hogy hallottam a nyüszítését, kikapcsolt a laptop, és borzasztóan elkezdett fájni a fejem. Aztán pár perc, és minden normális lett. Fél óra múlva kb megint, hallom a nyüszítést, kikapcsol a laptop, és fejfájás... :/
2012. márc. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Én nem hiszek a szellemekben.

De ez a dolog történt meg velem az utóbbi fél évben háromszor:

Sétáltam az utcán, és a szemem sarkából kétszer szürke, egyszer pedig fekete foltot láttam elsuhanni, mintha egy állat elszaladna melletted. Fényes nappal. Mintha egy cigarettából kifújt füstfelhő gyorsan elhaladna melletted, térd-magasságban. Mindháromszor utána néztem a foltnak, de valójában semmi nem volt ott. Nem tudom mi lehetett, szerintem csak a szemem rosszalkodik.

2012. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Minnél jobban félsz tőlük,annál több jelenik meg.Ne félj tőlük és ne érdeklődj felőlük,mert nem fognak leszállni rólad
2012. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Szoktam néha szellemet látni.

Egy teliholdas éjszakán démont is láttam. Nem mertem kijönni a takaróból. Komoly! 2009-ben.

Most is telihold van.

2012. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
# 5/7 Nekem ez rengetegszer megtörténik... Nagyon sokszor apámnál de itthon is van,
2012. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Ha démonnal, az nagyon rosszat jelent.

Ha szellemmel, az...

2012. márc. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
velem? hát sokminden ha érdekel írj prvátba :) (nem akarom mert félek h vlki rám ismer)
2012. márc. 8. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!