Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kíváncsi vagy valamire a...

Kíváncsi vagy valamire a természetfeletti lényekkel, démonokkal, ördögökkel, angyalokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kérdezz bátran, a téma régi tanulmányozója vagyok


:))


Asmodeus


2012. márc. 22. 11:57
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Sok dolgot szeretnék megtudni, de csak untatnálak. Na szóval, ha én nem gondolok pl. szellemekre, akkor nem tudnak ártani nekem? És ha az ember nem árt senkinek, okos, "normális" ember, akkor is alsóbb síkra kerülhet? És van olyan hogy "tisztító" sík?
2012. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim válasza:
Milyen könyvet tudnál ajánlani ami összefoglalná és "elmagyarázná, rendszerezné" az egész természetfeletti "síkot"...? :)
2012. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
És ha az ember nem árt senkinek, de rosszat tesz, akkor is alsóbb síkra kerülhet? Nem írtam oda ezt
2012. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

Valóban ilyen tájékozott vagy ebben a témában?


akkor a kérdésem-- mit nevezel angyalnak, démonnak, ördögnek és honnan tudod hogy létezők?

2012. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Csak ennyit fűznék hozzá !!!


[link]


[link]

2012. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 requiem102 ***** válasza:
Szia, én angyalokkal kérnék kapcsolatos információkat, mivel most kezdtem el foglalkozni egy angyallal, aki nagyon tetszik de még nem vagyok benne a témában , ezért kérnék segitséget mert tapasztalatlan vagyok kicsit. Megköszöném ha segítennél:
2012. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Szia, le írnád nekem hogy mennyi és milyen démonok illetve angyalok vannak? Melyik minek a "spílere" ha van olyan..., A nevüket is ha lehet a fontosabbaknak,meg úgy 1-2 érdekességet írnál ha lehet mert nem tudok mit kérdezni ami új lenne itt... Előre is köszi:)
2012. júl. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Hogy néznek ki a démonok ha megjelennek? és az angyalok stb?

Képesek a démonok megszállni egy embert és irányítani, és ördögűzéssel ki lehet űzni a testből? vagy egyáltalán létezik ilyen?

és ezek a lények másik dimenzióban élnek?

Mit tudsz a molyemberről és a földönkívüliekről?:)

KÉRLEK FEJTS KI MINDENT!:)

2012. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

milyen lény lehetett ez szerinted:


"leírom a saját esetemet - bár ez éber tudatosság alatt történt , nem aludtam előtta vagy alatta


egyedül éltem és festetni készültem a lakást, a szobában középre voltak tolva a bútorok

az ágyon hanyattfekve olvastam a Bibliát, spontán módon felütve

azt a részt olvastam ahol Mózest az ő ura el akarja küldeni Egyiptomba


mi az a kezedben? -kérdi Mózest?

bot - mondja Mózes

eldobatja vele, kígyóvá lesz, megfogatja vele fél, de megfogja, bottá válik


mutasd a kezed! ép majd leprás lesz stb.


a szöveg olvasása közben elkezdtem érzékelni egy entitást (nem szellemet vagy ilyesmit), éreztem, hogy engem figyel

(nem néztem felé, mert nem fizikailag érzékelhető entitásnak gondoltam)


hüllőszerű vagy esetleg kígyóféle lehetett, de másabb, ősibb , mint a mi fizikai hüllőink (az (bűv)ereje is sokkal nagyobb)


semmit nem láttam, de nem is néztem oda, mert valszeg nem durvafizikai érzékelés volt (finomabb)


tudtam, hogy nagyon erős és tudtam, hogy simán megölhetne, ha akarna, de tudtam azt is, hogy nem akar megölni

(valami másra kellünk talán nekik?)


félelmetes tapasztalás volt, de valami miatt mégsem féltem olyan nagyon (de bátor sem voltam persze - egy megdöbbentő, új élmény volt)


utólag úgy magyarázom, hogy mivel a kínai horoszkóp szerint Kígyó jegyében születtem , ezért valszeg hoztam magammal egy olyan tulajdonságokat, hogy eléggé immunis lehetek a „kígyó jellegű bűverőre“


utána valahogy elmúlt, de szinte a mai napig megmaradt bennem a tapasztalás


nem zárom ki, hogy kapcsolódott az élmény (és legfőképp a jelenlét) az általam olvasott szöveghez"

2012. nov. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Mondj nekem kerlek egy konkret esetet amivel igazolod hogy ezek a lenyek valosak mert nem hiszek a demonokban.
2013. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!