Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kísértetekkel foglalkozók!...

Juventino92 kérdése:

Kísértetekkel foglalkozók! Számomra érthetetlen dolgok történnek mostanában a szobámban! Lehetséges, hogy Poltergeist-aktivitás?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje nagyon furcsa,számomra érthetetlen,megmagyarázhatatlan dolgok történnek a szobámban. Recseg a szekrény,éjjelente(nem minden nap) leesik egy tárgy a karoszékről(rávannak pakolva cuccok),az elmúlt este a telefontöltőm esett le,de jó egy méterre zuhant le a széktől. 1 hete pedig olyan dolog történt ami majdnem kiverte nálam a biztosítékot.Hajnali 2:30-kor egyszerűen megmagyarázhatatlan,erőteljes kopogás,recsegés jött a falból(!),nagyon megijedtem,bekapcsoltam a telefonom fotófényét és odavilágítottam,majd felkeltem az ágyból és odamentem a falhoz de akkor hirtelen abbamaradt a zaj. Ezután visszafeküdtem az ágyba,de akkor ismét rákezdett a zaj,szintén a falból,de akkor már kicsit magasabbról jött a zaj. Felkapcsoltam a villanyt és azon nyomban abbamaradt a zaj. Kimentem a nappaliba megnézni hogy nem-e a szüleim csináltak valamit,de mindkettejük aludt. Kimentem az udvarra a ház elé megnézni hogy nem-e a macskák voltak,de egyik sem volt ott,hívogattam is őket de gondolom már aludtak valahol. Körülnéztem még hogy nem-e valami betörő volt,vagy valami hajléktalan,de nem,senkit nem láttam a ház körül. Másnap megkérdeztem a szüleimet,hogy szerintük mi lehetett,de őszintén szólva,nem tudtak semmi érdemlegeset mondani. Kérem azokat a hozzáértő embereket,hogy segítsenek a válaszadásban,szeretném megtudni,hogy mi folyik a szobámban. Ha részletesebb leírást szeretnétek esetleg a házról,annak történetéről,vagy még pár ilyen esetről,vagy hogy hunyt-e el ebben a házban valaki,nyugodtan írjatok privátban. Segítségeteket előre is köszönöm.
2012. márc. 30. 02:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A történethez még annyit hozzáfűznék,hogy már többen is mondták,akik itt voltak nálunk,hogy ijesztő a házunk. Nem úgy kell érteni,hogy lerobbant,hanem a környék meg a ház eleje,legfőképp a régi padlásablak miatt,ami úgy néz ki mit egy nagy fekete lyuk. Ráadásul egyik rendszergazda ismerősöm még szeptemberben volt nálunk és megjegyezte hogy amikor itt volt,nagyon nyomottnak,kellemetlennek érezte a légkört. Mi van ha esetleg rontás van a házon? Iyenről is hallottam
2012. márc. 30. 02:18
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a szellemekbe de valamit tegnaop levideóztam ted ezt te is.A tüzes kérdés
2012. márc. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Olyan írjon,aki ért ezekhez!!!! Nagyon fontos lenne
2012. márc. 30. 13:15
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem a házal van vmi baj:/ mármint régi ... vagy nemtom
2012. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hőtágulás, szú van a fában stb..

hagyd ott a szobádban kis ideig a telodat és csinálj videot, aztán tedd fel ide és elemezzük

2012. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen régi a ház,nagyon is régi. Az 1800-as évek végén épült,azóta egyszer felújítva a ház,1992-ben. Apám a 3. teljes jogú tulajdonosa a háznak. Az utolsó válaszadó ötlete tetszik,ezt még nem próbáltam ki,de kifogom!
2012. márc. 31. 00:03
 7/14 Waff ***** válasza:
Tudnál képet,esetleg képeket mutatni a házatokról?
2012. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csinálok majd egy képet
2012. ápr. 1. 00:31
 9/14 anonim ***** válasza:
régi ház+egér a falban ha villanyt kapcsolsz kussol..a leeső tárgyakon még gondolkodni kell
2012. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
A falbol jovo hang lehet egerke. Mi egy regi valyoghazban laktunk, minden ejjel hallottam kaparaszast, kopogast, nagyon hangos volt, de hiaba probaltam megmutatni szuleimnek, nappal kussolt. Evekkel kesobb renovalas soran kibontottuk a falat es lam egy komplett egerlak nyomaira bukkantunk, benne a kis csontvazaval. Brrr..
2012. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!