Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkozott már valaki angyallal?

Tayloruk kérdése:

Találkozott már valaki angyallal?

Figyelt kérdés
Igaz, megtörtént események leírását várom. Köszönöm!
2012. ápr. 20. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem, de egyszer már golfoztam egy démonnal.
2012. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Az angyalok csak akkor jelennek meg az embernek látható formában, ha ez feltétlenül szükséges küldetésük bevégzéséhez. Általában különböző érzésekkel, hangulatváltozásokkal, erős megérzésekkel szoktak jelezni nekünk és terelgetni a helyes úton. Ha angyalokkal akarsz találkozni, a 4 arkangyal meditációt ajánlom, ennek a módszerét több helyen is megtalálhatod az interneten. Természetesen nem rögtön fogsz látni valamit, hanem több hónap spirituális gyakorlással.
2012. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Melkizédek akk. találkozhatok az Őrangyalommal?
2012. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Angyalokkal lehet találkozni, csak sokszor nem vesszük észre vagy úgy akarjuk meglátni őket mint nagy erőtöl duzzadó szárnyas lény, de mivel szellemi lények nem biztos, hogy fizikailag nyílvánúlnak meg. Csak akkor láthatod őket, ha ők is akarják és a világosságban kell járjál. Semmijen fajta spirituális mormolással nem tudsz olyasmit tenni, hogy lásd őket Pl nekem már látták az őrangyalomat.


Egy ismerősöm, több angyalt is látott már életében, de ő mindig az Úr Isten parancsolatainak megfelelően él, megszentelt életet él és kegyelmet kapott arra, hogy lásson angyalokat.

2012. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én már találkoztam eggyel :D
2012. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dinobuster: Egyetértek Jobrainnal, de a négy arkangyal meditáció is működik, persze nem ugy, hogy szárnyas lényeket látsz, hanem csodálatos fényességeket. De ezt sem biztos, hogy mindenki képes látni. De az őrangyalod nem hinném h láthatod, mert rájuk különleges szabályok érvényesek.
2012. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én már 9 éves korom óta látom őket.
2012. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az angyalok voltaképp igazán jó emberek, szóval lehet, hogy már találkoztál velük.
2012. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen, én is láttam kétszer! Előszőr azt hittem megbolondultam, de pár nap múlva újra megjelent abban a szobában ugyanott!! Másodszorra már tudtam hogy nem diliztem be! Csodás fehér fény vette körül! Nagyon szép volt de sajnos azóta sem láttam!!
2013. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Legoman ***** válasza:
Én is láttam már többször is de mindig mást valamikor van rendes alakja valamikor meg csak egy fehér összevisszaság egyben meg körülöttem mindig ott vannak mert havonta vagy egyszer tuti összefutok valami rosszal és olyankor segítenek nekem meg azt is elmondták hogy küldhetem el ami zavar engem.
2013. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!