Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan űzhetném ki ezt a...

Hogyan űzhetném ki ezt a szellemet a házamból?

Figyelt kérdés

2 hónapja új lakásba költöztünk a párommal.

Már az első este fura hangokra lettem figyelmes, főleg a fürdőszoba és a konyha irányából, folyton leestek éjjelente a konyhában a tárgyak, reggelente a földön találtam a fogkefémet a fürdőben. 1 hete már az háló ajtaján kaparászást hallok éjjelente.

Tegnap éjjel pedig kimentem a wc-re, kinyitottam az ajtót és valaki, valami ült a wc-n. Fura, de nem kiabáltam, csak rácsuktam az ajtót, felébresztettem a páromat és közöltem vele, hogy most én elmegyek.

Azóta a testvéreméknél lakom, nem akarok hazamenni. A barátom visszaköltözött, mert ő nem hisz nekem, a hangokat se vette komolyan, pedig ő is hallotta őket. Én közöltem vele, hogy addig nem megyek vissza amíg nem űzi el onnan azt a valamit.

Bunkók nem érdekelnek, nem szívtam semmit.

27/L

Tanácsokat szeretnék kérni, kihez kell ilyenkor fordulni, hol találok olyan megbízható szakembert,aki segíteni tudna?



2012. ápr. 21. 21:20
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:

Esetleg valamelyikőtöknek nincs valami titka, problémája amiről nem mer beszélni és elnyomja magában (ami egyébként nagy indulatokat válthatnak ki)? Nem konkrétan köztetek, de valami probléma ami megoldásra várna, de mégis a szőnyeg alá söpritek (szülők, esetleg gyerek ügy?).

Azért kérdezem mert egyes teóriák szerint a kopogó szellem jelenséget az emberek váltják ki az elméjükkel.

Néhány ember képes az elméjével megmozgatni könnyű tárgyakat (tollak, ceruzák), de valami elfojtott harag kiválthat erősebb hatást is (akaraton kívül).

2012. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, egyikünk sem akar még gyereket, nincsenek vitáink, 2 éve vagyunk együtt de még egyszer sem vesztünk össze, kivéve a macskámon, amit a párom ki nem állhat, de nem hiszem, hogy ez akkora probléma lenne :) Viszont az biztos, hogy nem költözöm vissza amíg meg nem szűnnek ezek a dolgok, de lehet az lenne a legjobb ha elköltöznénk onnan...
2012. ápr. 21. 21:32
 3/47 anonim ***** válasza:
A Poltergeist jelenség nem ad magyarázatot arra, hogy "valaki" ült a klotyón. A tárgyak leesése szétszórása lehet "kopogó szellem"- jelenség körébe tartozó. De érdekes, hogy a párod nem tartja ezeket vészesnek. Lehet, hogy neki racionális magyarázata van?
2012. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:

És most pl. ha ő ott egyedül van hallja őket? (még az előző teóriához kapcsolódva, lehet te okozod a hangokat, nem szándékosan)

Esetleg érdeklődj utána korábbi tulajoktól (vagy akitől vettétek, bérlitek), hogy kik éltek ott, nem e hallt meg ott valaki.

Ugyan én nem hiszek a kísértetekben (nem a lélekben nem hiszek), de megér egy misét. :D Ha hasonló történik mindig akarnak valamit, van valami gondjuk a mi megoldásra vár, mérgesek stb. Lehet annyi csak a megoldás, hogy elbúcsúztassák tisztességesen, gyertyát gyújtsanak érte, vagy valami hasonló :D

Vagy... párod, tesód, te szellemtáblával lépjetek vele kapcsolatba (otthon elkészíthető kartonpapírból meg egy tollal :D).

"Igazi" médiumokat nehéz találni (főleg itt Magyarországon az ezo tv után), szóval először próbáljátok egyedül orvosolni a problémát.

2012. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
*halt
2012. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Ő egy elég szkeptikus ember, a zajokra az a magyarázata, hogy "véletlen" illetve "szomszéd", a wc-ben látottakat is elmondtam neki, arra pedig azt mondta, hogy csak képzelődtem, kimerült vagyok vagy hogy biztosan "egy kabát" volt az amit én raktam be oda csak már nem emlékszem rá. Persze ma nem talált ott semmit a wc-ben, ( mert hogy én hazaküldtem a cuccainkért ) de így se hisz nagyon nekem, mondjuk azt elismerte, hogy nem érzi jól magát a lakásban, gyakran fáj a feje és negatív érzése van, de mégis ott alszik ma este is:S szerintem csak azért, hogy bebizonyítsa nekem az igazát, hogy nincs ott semmi.
2012. ápr. 21. 21:43
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég. Én tuti nem mernék ott aludni egyedül.
2012. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Nem nagyon merem használni az ilyen idézős táblákat mert félek, hogy csak nagyobb bajt okozok, inkább rábíznám valakire, aztán ha már nincs ott akkor visszamegyek :)

egyébként béreljük, ez egy panel lakás, nem tudnak semmi rosszról, ami történhetett volna benne, viszont a mellettünk levő lakás az üres, abban évekkel ezelőtt egy idős vak néni lakott aki kiugrott az erkélyről, és azóta üres a lakás, a fia tanyán él és csak nagyon ritkán jön haza ( én még nem láttam ). Viszont rengeteg csótány lehet benne mert a bejárati ajtó résein másznak ki, szerencsére hozzánk még nem jöttek át, az még a szellemtől is rosszabb lenne:S

2012. ápr. 21. 21:49
 9/47 anonim ***** válasza:
Öngyilkos lett a szomszéd néni? Hmm. Ez érdekes. A macskád egyébként Veletek volt, amikor ezek a jelenségek történtek? Ő, hogy viselkedett?
2012. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

A szomszédok mesélték, hogy több mint 10 éve kiugrott a vak néni az erkélyről, állítólag nem volt már teljesen beszámítható, olyanokat mesélt a szomszédoknak, hogy szellemeket lát ( vakon, érdekes )és hogy öngyilkos lesz majd.

Igen velünk volt:) én nem vettem észre semmi különöset rajta, a párom nem szereti, mert harapja és karmolja őt, de már a régi lakásunkban is marták egymást, szóval ez se volt új dolog :)

2012. ápr. 21. 21:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!