Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt ez? Valakinek hasonló...

Mi volt ez? Valakinek hasonló tapasztalata volt már?

Figyelt kérdés
Ágyban feküdtem és arra ébredek (vagy félálomban? ) hajnalban, hogy valami van a szobámban. Az arcomon folyamatos erős fuvallatot érzek és olyan mintha el akarna mozdítani, tolni valami az egész testem. Az egész testem borzongott. Nem vagyok ijedős türelmesen vártam, hogy mi lesz, de csak telnek a másodpercek és nem csitul Direkt nem mozdultam meg, próbáltam tanulmányozni mi ez. Éreztem, hogy nem adja fel, olyan érzésem volt mintha egy szélcsatornában lennék. Elkezdtem imádkozni a Miatyánkot. Egy apró fényes valami láttam meg a résnyire nyitott szememmel. Amíg ott cikázott "idegesen" a látóteremben Amikor a "szabadíts meg a gonosztól"-nál tartottam elröppent hirtelen és elmúlt minden rossz érzésem. Ez már a második eset amikor ez történt velem, ugyan így ezért is nem féltem most és tudtam, hogy mit kell tennem. Szerintetek mi volt ez és mit akarhatott?

2012. ápr. 28. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, de jó ötletnek tűnik az ima.
2012. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szimpla alvásparalízis... ez megesik, amikor olyan érzésed van, hogy félálomban vagy, vagy álmodsz... :D

Amúgy az ima állítólag tényleg segít, és sokszor olvasom/hallom, hogy a "Szabadíts meg a gonosztól" résznél abbamarad minden.... Érdekes.

2012. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 yossarian44 ***** válasza:
100%

"Amúgy az ima állítólag tényleg segít, és sokszor olvasom/hallom, hogy a "Szabadíts meg a gonosztól" résznél abbamarad minden.... Érdekes."


Az alvásparalízis akkor is abbamarad, ha nem csinálsz a büdös égadta egy világon semmit.

2012. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hiszel a szellemvilágban?
2012. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért ne hinnék a szellemekben, démonokban? Istenben is hiszek. :)
2012. ápr. 28. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Az Úr áldjon meg téged!

Lehet, hogy csak valamire figyelmeztetni akar egy angyal vagy egy kóbor lélek és ha engednéd, hogy vezessen, megtudhatnád, mi az. Azonban lehet bukott angyal is (amit az ima miatt valószínűsítek), akkor kérd a védelmet Michael arkangyaltól!

2012. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És több embert is így figyelmeztettek már az angyalok valami életbe vágó dologra.
2012. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát vagy álmodtál, vagy tényleg a Sátán kísértett Téged.

Isten már nem küld angyalokat, mert elküldte a Fiát és a Szentlélek Istent.

Gondolkozz, h. mi oka lehet, hogy ilyen próbákon kell átesned.

2012. ápr. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 yossarian44 ***** válasza:
35%

Egyszerűen imádom, hogy egy olyan viszonylag hétköznapi jelenség, mint az alvásparalízis azonnal démonok, lidércek, vagy az Úr műve lesz, ahogy megtalálja vele egy kérdező az ezós rovatot.


Vannak emberek, akiknek a Felvilágosodás egy olyan betegség volt, amit csak a többiek kaptak meg.

2012. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as: Te antikarizmatikus keresztény vagy? Én hiszek a karizmákban (a Szentlélek adományaiban) meg az angyalokban, gondolj bele, akkor minek teremtett volna Isten több milliónyi angyalt és meg van írva, hogy az Úr az utolsó időkben kiönti Szent Lelkét az ő népére, akik prófétálni fognak majd és álmokat látni. És persze jönnek majd hamis Krisztusok és hamis próféták, de a gyümölcséről ismerszik meg a fa, mert a jó fa csak jó gyümölcsöt teremhet, a rossz pedig csak rosszat.
2012. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!