Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézzek szellemet?

Hogyan idézzek szellemet?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a szellem járta házakban gyakran érződik hideg fuvallat, ezért arra gondoltam, hogy a nyári kánikula ellen megidéznék és magamhoz láncolnék egy kísértetet, ami itt körözne körülöttem, esetleg néha át is mehetne rajtam. Lehetséges ez? Hogyan csináljam? De úgy kéne, hogy bármikor el tudjam zavarni, ha már nincs szükségem rá. Segítsetek!
2012. máj. 14. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet... csak az a baj, hogy lehet nem tudod elzavarni és télen is marad :(
2012. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ne b@sszogassátok már a hullákat.milyen lenne neked ha halálod után még ugráltatnának?
2012. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Csiribú, csiribá szellem hívlak, jöjj ide hozzám,

Hisz veled sose lenne dög meleg, tűzforró s nyár.

De aztán huss és pöcc menj, erigy, ha mondom,

Mert télen kedves kísértet - bocs - melegségre vágyom.

2012. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
vegyél 1 g-t
2012. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szellem-ventilátor...ez jó!
2012. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarsz halni akkor úgy van,idézz csak szellemet,te döntésed,de ha magadhoz láncolod akkor az többé el nem megy.Egy hullát magad mellé ? Szeded te rendesen a gyógyszereidet ? Át megy rajtad ? Ő lesz a lelked és ami eddig benned volt az lesz egy bolyongó lélek. Így próbáld meg! Vegyél Ouija táblát,Planchette-t. Éjfélkor kapcsold ki az áramot,gyújts két gyertyát aztán szólítsd magadhoz és addig ott lesz még el nem pusztít.Gondolj erősen egy halott hozzátartozóhoz és gondolj erősen rá,szólítsd érezd,hogy ott van,érezd,hogy veled van. Érezd,hogy kell neked. Aztán ha megjelenik akkor rendeld előre magadnak a helyet és a sírt,mert azt csak médium vagy Püspök tudja elküldeni. Ami drága. DE INKÁBB HASZNÁLJ NYÁRON EGY VENTILÁTORT-T,VAGY MENJ STRANDOLNI,EMBER TÁRSAM VAGY! FIGYELMEZTETLEK,HOGY KÖNYÖRGÖM NE TEDD MEG,ÉLETED FOROG KOCKÁN!!!!!!!!
2012. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Hogy mennyi hibbant kis liba van itt! Olyan vagy mint egy kisgyerek, aki a tiltott dolgokhoz nyúl, aztán csodálkozik, hogy megégette a kezét. Hát én a helyedben meggondolnám! A futkosó diliház meg szűnt, otthon majd csak elboldogul veled valaki, ha bekattansz!!
2012. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
sehogy
2012. máj. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ne idézz szellemet. van jópár ismerősöm, aki eléggé pórul járt a szellemidézések miatt. úgyhogy inkább vegyél ventillátort.
2012. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Így:"szellem"
2012. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!