Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valakinek sikerült már szellem...

Valakinek sikerült már szellemet idézni? Szellem idézéskor nem voltak komplikációk?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor normális válaszokat várok.Én egy személyt szeretnék megidézni..szeretnék tőle valamit kérdezni.Persze ez most tökhülyén hangzik..épp ezért kérek mindenkit hogy NORMÁLIS válaszokat kérek.
2012. jún. 16. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Nekem igen. Egyszer beleöntöttem a forró olajat a wc-be. A következő pillanatban nagy gőz kíséretében kiszakadt a falból a wc-papír tartó.
2012. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Te is tudod, írod is, hogy tökhülyeséget kérdeztél, de a válaszoló, az meg legyen ám normális. Mondok egy nagy poént, de mindenki fogja vissza röhögését, mert én aztán úgy akarom. Ezek szerint nem vagy kíváncsi őszinte válaszolra. Hanem?
2012. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Senkinek, aki pedig mégis furát tapasztal, vagy beképzeli, vagy az adott történést már misztikusnak fogja fel, és ráfogja, hogy csak a szellem lehetett.
2012. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Hát nem!

igen is furcsa dolgoknak kell utána történnie.

A rendszerbe behoztak egy új törvényt! Aki megidézi egy elhunyt lelkét azt a lelket ráragasztják. Jó darabig szívatja a hülye idézőt, hogy miért zaklatta.

Egyébként miért csinál valaki olyat aminek nem tudja az ellenvarázslatát?(Azért mert hülye!)

2012. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Volt. Farfekvéssel jött.
2012. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
nekem sikerült meg idéztem hitlert és rá uszítottam a környékbeli cigányokra
2012. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
itt maradhat a szellem, vagy ami még sokkal rosszabb MEGNYÍLIK EGY DIMENZIÓKAPU és nem fog becsuküdni. további szellemek jöhetnek át
2012. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!