Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehet láthatóvá tenni...

Hogy lehet láthatóvá tenni egy szellemet?

Figyelt kérdés

Ha tudom, hogy egy lakásban van szellem, hogy lehet elérni, hogy megmutatkozzon nekem?


Lécci olyanokat ne válaszoljatok, hogy nincs szellem, mert induljunk ki abból, hogy alap, hogy van.



2012. jún. 18. 13:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Te mondtad, induljunk ki abból.

Sehogy nem tudod láthatóvá tenni, még ha léteznek is.

2012. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

Idézd meg, tarts szeánszot. Kell pár gyertya, füstölő. Meggyújtod, leülsz törökülésbe (ja és éjszaka, sötétben), behunyod a szemed, és erősen koncentrálsz. Kérd, hogy jelenjen meg, és koncentrálj úgy ahogy tudsz. Csak akkor működik ha hiszel benne.

De vigyázz, nehogy megszálljon! Azért óvatosan!

2012. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Akkor az mitől függ, hogy van, aki látja is őket, nem csak érzékeli? Ezzel a képességgel csak születni lehet? Kifejleszteni nem?
2012. jún. 18. 14:01
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Lehetséges, de nem tudom. Próbáld megidézni.
2012. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Két dologtól lehet látható a szellem. Vagy te vagy elég érzékeny hozzá, vagy a szellem van olyan közel a fizikai valósághoz hogy a környezetéből elvont életerő segítségével látható állapotba kerül(nem feltétlen direkt). Régen a spiritiszták állítólag csináltak olyat hogy "materializáltak" szellemeket, de ezt nem feltétlen hiszem el. Ha lehetséges is, ne akard láthatóvá tenni a szellemet, mert azzal maximum a szenvedését tudod fokozni, vagy okozni, ha előtte nem szenvedett.
2012. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
Kékcsillag-porral. Azt remélem tudjátok, nem a szellemre kell szórni, mert arra nem lehet, és különben sem tudod, hogy hol van, hanem a tükörre. Normális tükörben a szellem nem látszik, de ha kékcsillag-por van rászórva, akkor elszíneződik, ha a szellem előtte áll és az elszíneződés megmutatja az elhaladási irányát, mert arra sötétül.
2012. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mi a bánat az a kékcsillag por?
2012. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
11%
Segítettem volna, el is mondhatnám, hogy mi az, de lepontoztak az "okosok", hát hallgassatok inkább rájuk.
2012. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

A hagyomány szerint egyes napokon (a napfordulók és napéjegyenlőségek idején) a szellemvilág sokkal közelebb kerül a materiális világhoz, így könnyebben megidézhetőek. Egyes vidékeken a néphit számon tart olyan "átjárókat" ahol könnyen meg lehet idézni a látni kívánt szellemet (a legközelebbi ilyent Skóciában tudom).


Én amúgy személy szerint az ilyesmiben nem hiszek, de ha gondolod próbáld ki, legalább addig se fogsz unatkozni.

2012. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
Látni nem láthatod, mivel valószínűleg nincs nyitva a homlokcsakrád. Hívj egy médiumot, ha a médium ügyes akkor létre tudja hozni az ektoplazma anyagot, amibe a megidézett szellem manifesztálódhat. Így minden átlagember számára láthatóvá válik.
2012. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!