Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges a szellem idézés?

Lehetséges a szellem idézés?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan lehet és mire kell odafigyelni, mivel kell vigyázni?

2012. jún. 20. 15:57
1 2
 1/11 Shai-Hulud ***** válasza:
38%

A szellemidézés természetesen lehetséges. Sokan foglalkoznak is vele, van aki csak hobbiból, és van aki hivatásszerűen.


Az már más kérdés, hogy szellem még soha senkinek a büdös életben nem jelent meg, az eddig vizsgált ilyen esetekről egytől egyig bebizonyosodott, hogy ügyes, vagy kevésbé ügyes csalás...

Szellemek nem léteznek, legalábbis eddig még senki nem talált elfogadható bizonyítékot a létezésükre.


Pedro

2012. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Pedro


Miből gondolod hogy még senkinek sem sikerült? Nem fogják szétkürtölni hogy a szomszéd józsibácsi épp most idézett egy szellemet. Ha valami ilyesmi történne akkor ott teremne a katonaság, meg mindeki és próbálnák úgy alakítani a dolgokat ahogyan ők szeretnék. Mintha meg sem történt volna, holott igenis sikerült szellemet idézni.


Jó dolog a cenzúra!

2012. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:
56%

Hát persze. Mert szellemet idézni ugye csak a "szomszéd józsibácsi" tud, az összes katonai kutató intézetekben hülyék dolgoznak, akik csak a "szomszéd józsibácsit" figyelik, mert maguktól semmit nem képesek megcsinálni...


Gyanítom, hogy az összes katonai kutatás és azok eredményei a "szomszéd józsibácsi" érdeme, csak azok a hülye katonák azonnal ott teremtek, és lenyúlták a "szomszéd józsibácsi" zseniális ötleteit...


Hát persze! Nahát, hogy én erre nem gondoltam azonnal! :-DDD


Pedro

2012. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Arra kell vigyázni, hogy nehogy szellemet idézz. Hülye ötlet, hidd el.
2012. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ne csináld lehet hogy épen Démont idézel mindegy hogy jó vagy rosszindulatú meg szállhat (nem vicc)és a tudatodat is tudja befolyásolni.....
2012. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ne tedd! Csak ismételni tudom az előttem szólókat. Rólam kettőt vettek le! 10-12 évig lógtak rajtam, befolyásoltak, és szívták az energiámat.
2012. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Értem és köszi!

Amúgy azt mi alapjàn lehet érzékelni, hogy megszálltak-e? És ha megszálltak, akkor hogyan lehetséges a kiűzésük?

2012. jún. 25. 20:15
 8/11 anonim válasza:
pap hívsz aki a ceremóniát rendez te nem tudsz róla mert ő irányítja a tudatod am meg elakar szakítani másoktól(nézzd haunted ot keress rá magyarul)
2012. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, papot.. Csak nem a templomból. Az szerintem a pszichiátriára küldene. Ezek a papok nem papok. :) Gatyás fiúk! :) Táltos iskola inkább.. És vannak még mások is.
2012. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
menj orvoshoz ! -.-' hülye aki hisz ilyenekben
2012. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!