Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol találok arról sztorikat...

Hol találok arról sztorikat vagy bővebb történeteket hogy hol lehet eladni a lelkünket vagy más lelkét az ördögnek?

Figyelt kérdés
Nem azért akarom tudni, hogy lepaktáljak az ördöggel, de fura dolgok történnek velem, és tudni akarom hogyha valaki csak a saját lelkét adhatja-e el az ördögnek vagy másét is, és ha igen akkor annak a földi élete során van-e jelentősége.

2012. júl. 15. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
A tudat ami egy ilyen alkut kiötölhet alacsonyabb rendű mint a lélek, következésképpen sem a saját sem mások lelke nem adható el. A lélek érinthetetlen ilyen szempontból. Legalább három okot kapásból fel tudok sorolni, miért nem adható el a lélek. Persze a tudatodat szentelheted aljas céloknak az életedben, de a tudatod is, akárcsak a tested meghal, míg a lelked halhatatlan. Ha az aggaszt hogy valaki más eladta a lelked, akkor nyugodj meg, mert nem történt ilyesmi.
2012. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vegyél fel egy frankó hitelt, és megtudod, mennyire könnyű eladni a lelked az ördögnek.

Najó. Amúgy lehet átok, vagy szellem van rajtad. Vagy ilyesmi.

2012. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a Robotördög is megfelel:


[link]

2012. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szellemet már vettek le rólam a táltos iskolában akik "szellemkutatók". Most egy kicsit megnyugtattatok hogy nem lehet más lelkét is eladni, mert beszéltem egy ismerősömmel akiknél szellemek vannak és mi pont akkor "gazdagodtunk" vagy inkább úgy mondom hogy azóta vagyunk igencsak tehetősek mióta ez elkezdődött nálam, de csak nálam senki másnál a családban, és szerinte vagy anyu vagy apu vagy valaki "lepaktált az ördöggel" és eladta a lelkemet cserébe hogy legyen pénzünk bőven:S Én meg nem hitte soha az ilyenekben de amik történnek azok után már mindenben hiszek
2012. júl. 16. 18:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként konkrétan mik is történnek?
2012. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Majdnem minden este eljön hozzám este valami. Kb a nyakamig ér, tiszta fekete, és kicsit sem ember szerű. És nem szellem, hús-vér valami. Általában este hirtelen felriadok és akkor van ott. Egyszer felébredtem arra vagyis felriadtam, hogy piszkálja a kezem. Elkezdtem sikítani amég anyu be nem jött. Reggel mikor felkeltem undorító gennyes véres sebbel volt tele a kezem ahol hozzám nyúlt, a sebek azóta is látszódnak heg formájában ugyan ott a kezemen, pedig ennek másfél éve.

Volt olyan hogy elmentünk otthonról anyuval, mire visszaértünk tiszta alvadt pirosas véres cucc volt a kád. Rá két napra megint.

Anyu 2 évig nem látta, ameddig egyszer arra nem riadtam fel hogy sikít. Benézett a szobámba hogy minden oké-e, alszok-e már, és ő is látta. Látta hogy az a valami az ágyam mellett van és mintha fogná a fejem.

Azóta hisz nekem.

Ez az egész egy rémálom, én soha nem akartam ilyet pénzért, kapásból pénzt sem akartam.

És azt akarom hogy vége legyen, bármi áron, hogy soha többet ne jöjjön el az a valami.

2012. júl. 17. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tudjátok, vegyétek fel videóra, majd mutasd meg egy pszichológusnak.
2012. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sztem nem pszichológusra van szükség, keressetek fel egy "szakértőt"
2012. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
te úr isten ez valami démon lesz .. irj privit !!
2012. júl. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 9324 válasza:

Szia!

Nem tudom a történeted hátterét, ezért nem is akarom kommentálni.

Római katolikus révén és némi kíváncsiságtól vezérelve vettem egy könyvet a múltkorában.

Ezt a könyv pedig: Don Gabriele Amorth:Egy ördögűző tapasztalatai.

Ha esetleg nem találnád meg, akkor itt van a link is.


[link]


Én azt javaslom, hogy tiszteld meg a szerzőt a munkája és munkássága végett és vásárold meg.

Én a Libri könyvesboltban vettem meg 1500Ft-ért.

A különböző mágusok és táltososok helyett szerintem keresd meg a lakóhelyedhez legközelebbi Római Katolikus Püspökséget és vedd fel velük a kapcsolatot.

Ha szeretnél esetleg valami személyeset is az esettel kapcsolatban megosztani, írj nyugodtan privátban.

Szombattól egy hétig nyaralok addig nem lesz internet elérhetőségem.

Bízok benne, hogy tudtam valamit segíteni.


Bátorságot és kitartást az előtted álló úthoz!

2012. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!