Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen új összeesküvés elmélet...

Milyen új összeesküvés elméletek vannak? Újonnand felfedezet idegen fajok? Új ufo észlelések? Kit mikor miért raboltak el megint? Biztos vannak új fejlemények úgyhogy jöjjenek.

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem a paranormálishoz kell írni,hanem az UFO észlelésekhez!
2012. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen...de én nem csak az ufokról kérdezek.

Olvasd végig

2012. szept. 24. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Új fejlemények szerint az illuminátusok kapcsolatban vannak a reptoidokkal és a buddhizmus a reptoidok vallása.


Szóval eddig mindenki abban a hitben élt, hogy a reptodiok egy külön faj, valójában nem, nagyon is emberiek, ill. még abban a tévhitben, hogy a szabadkőművesek legfelsőbb szintje az illuminátusok szintje, de ez sem igaz. Az igazság az, hogy a piramis csúcsán a reptoidok állnak (a világ vezetői a legfelsőbb, hatalom, a 13 család felett is). A reptoidok az illuminátusok közül "kerülnek ki". Igazából egyfajta belső átalakuláson mennek keresztül (reptoizálódnak). A reptoizálódás a buddhizmusban annyit tesz, hogy elérik a nirvana állapotot és Buddhák lesznek. A buddhizmusban fellelhető a bizonyos 3. szem, ez a szabadkőműveseknél az egy szem. Szóval a harmadik szem = az egy szemmel.

Amikor egy ember (illuminátus) repoizálódik akkor eléri azt az állapotot, hogy a harmadik szem teljesen és véglegesen kinyílik, tehát örökre nyitva marad. Ezt az állapotot még a buddhista szerzetesek sem képesek elérni. A tévhitekkel ellentétben nem muszáj hozzá teljes üresség, sőt még a vágyaktól sem kell elszakadni, egyszerűen túl kell lépni rajtuk.

Elég kuszán írtam itt most mindenről. A lényeg, hogy:


A reptoidok nem földönkívüliek, hanem emberek akik reptoizálódással váltak reptoiddá. A reptoidok a legfőbb illuminátusok közül kerülnek ki (a 13 családból). A reptoizálódás egy rövid folyamat (amikor teljesen kinyílik és véglegesen kinyílik a 3. szem), ezt a folyamatot azonban egy jóval hosszabb folyamat előzi fel, egyfajta tudás felhalmozásos folyamat. A reptodidoknak nem külső fizikai jelei vannak, hanem belső jelei (lelki, mentális, "szellemi"). Szóval külsőre nem mutálódnak, nem lesz belőlük zöld gyík. 13 családból nem tudni biztosan, hogy hány tag lett reptoid. A reptoidokat kiskorukban válasszák ki erre a célra (minden családból egy tagot, de változó időközönként és nem mindenki alkalmas rá). A gyerekeket kiskoruktól kivételesként kezelik.

Jelenleg a világ az ő irányításuk alatt áll és a cél egy világkormány létrehozása ami már nem titok.


Jelenleg ennyi információ áll nyílt rendelkezésre, eddig csak szűk csoportok foglalkoztak ezzel a témával, bár már több fórumon is olvasható. A forrás kiléte védett, én magam egy email-ben értesültem a fejleményekről, kb. 2 hete.

2012. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én azt veszem észre, hogy ez az UFO téma most lecsengőben van, most új hülyeségekkel szédítik a népet.

P. a legújabb, amit láttam, hogy most azzal jönnek, hogy világszerte furcsa hangokat hallani az égből. Írd be a youtube-on, hogy "strange sounds in the sky". Találtam egy egy órás összeállítást is, hogy milyen sok helyen "rögzítették" ezeket a furcsa zajokat.

Bár szerintem ez is olyan, hogy egy hülye elkezdte (hamisított felvétel), a másik 100 meg követte a példáját.

Aztán különös jelentőséget tulajdonítanak a tömeges fajpusztulásoknak (madarak, halak). Erről is van egy pár videó.

2012. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3ik:hát ez jó volt szépen összeraktad jót nevetem

ment is a zöld.

2012. szept. 24. 19:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem viccnek szántam, de azért köszönöm.
2012. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Állítólag Hitler (aki még mindig él és a Hold másik oldalán lakik) és a Sátán összefogtak a reptoidok ellen, hogy megmentsenek minket. Ez teljesen logikus amúgy, mert Hitler közismerten fajgyűlölő, tehát a reptoid fajt is utálja. A Sátán meg a föld alatt (a pokolban) lakik, mint a reptoidok, szóval valószínűleg komoly birtokvitái lehetnek velük.
2012. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az hallottam, hogy SILENCE WILL FALL.
2012. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegnap egy reptoid rádióadásból kiedürlt hogy az inváziót az ufok világnapjáról a mákos tészta világnapjára halasztották. Csak azt nem tudom hogy te hogy a francba nem tudsz erről....
2012. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kiderült, hogy az Ufók is az Ultra Dermet használnak mosakodáshoz mint a Kolompárék!
2012. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!