Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézhetem meg a sátánt?

Hogyan idézhetem meg a sátánt?

Figyelt kérdés
Milyen módszerekkel? Persze ha tényleg létezik. Trollok most kíméljenek és a sok lebeszélő is! Ha egy NORMÁLIS módszert leírtok, megosztom veletek a tapasztalataimat! Ja igen, majd tanulok, de ez izgalmasabb mint az a qurva Disney Channel.

2012. szept. 26. 14:50
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kedves kérdező valamennyire is ismerné a Manicheizmus dualista teremtés elméletét, akkor tudná, hogy az ördög ott van minden egyes emberben, minden fizikai testben! Minek idéznéd, amikor benned is ott van, csak totálisan más formában mint ahogyan azt te gondolnád!

Amúgy aki túl sokáig néz a sötétségbe, arra a sötétség előbb, utóbb vissza tekint!

2012. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
90%
Ha tényleg sikerülne megidézni, rögtön teleraknád a gatyád. És utána még egyszer, amikor rájössz, hogy mi vár még rád.
2012. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ja igen, majd tanulok, de ez izgalmasabb mint az a qurva Disney Channel."


A kis neonáci pisisek is ugyanígy gondolkodnak. El sem tudják képzelni a poklot, amíg meg nem tapasztalták, mert a TV előtt nőttek fel, és az X-dik film után már Chuck Norrisnak hiszik magukat.

Röhej. :DD

2012. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
95%

Meg lehet idézni a sátnát, nekem már sikerült. Menny ki egy erdő közepére. Gyújts gyertyákat kör alakban, a kör sugara 2 méter legyen és a közepét jelöld meg egy ponttal. Állj a közepére és énekeld ezt:

Kör közepén állok,

Körbevesznek jó barátok

Körbevesznek jó barátok és rosszak.

Ha egyszer odébbállok,

A kör közepébõl majd hiányzok,

Rám többé nem találsz, sátán.

Bohóc vagyok, de bátor,

Pokol tüzétől ég az arcom

Pokol tűzétől piros az arcom, kaptam.

Könyöröghetek bárhogy,

Éles késsel rám vadászol,

Ha megtalálsz, kicsinálhatsz, sátán.

A siker garantált.

2012. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
91%

Egy dolgot azonban ne felejts el! A sötét oldal mindig csábítóbb, és olyan dolgokkal kecsegtet amit földi halandó nem tud vissza utasítani, de onnan nincsen több vissza út!

A fény győzedelmeskedjék tévelygő lelked felett, mert ha nem úgy örökre le nyel a sötétség! Ezt mindenek előtt tartsd szem előtt! Csak nézz mélyen magadba, és meglátod igazi fény mivoltodat, és rá fogsz jönni, hogy minek a sötétség erőivel lepaktálni, mikor isten is ott él benned!

2012. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
86%
Menj be a 8.-dik kerületbe,ott rengeteg sátán van,igaz ők embernek álcázzák magukat,de a külső ne tévesszen meg,elég látni a viselkedésükből hogy kikkel van dolgod
2012. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan kérdést tettél fel amire szerintem sok hülye válasz fog jönni. senki szerintem aki itt ír nem fog neked írni idéző rituálét ami a neten van nagy baromság mind ha nincs vki aki csak egyszerű dolgokat is mutatna neked a valóságban akkor felesleges ezzel foglalkozni amit kérdeztél a válasz rá az h sehogy!!!olyan mintha Istent akarnád megidézni esetleg hozzá tartozó lényeket lehet démonnak hívják őket ha sikerül sok minden teljesül neked
2012. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
De kérdem én, miért akarna akár ki is démonokat, vagy magát az ördögöt megidézni? Miért nem veszik ezek az emberek észre, hogy nem csak a sötét oldal van mint választható út, hanem a fény is ott van(ami ugye hosszabb távon jobban meg éri szerintem)!
2012. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Na mi van, manapság nem divat a sátánt megidézni? Most a szellem meg a démon a "menő". Na majd keresek valami módszert, de ha a sátán zsipszi, akkor tényleg nem érdemes packázni vele, mert azok sokan vannak :D! Neonáci? Neeem, mink nálunk dikk more hazafinak híjuuk!(csak, hogy a te nyelveden mondjam, kedves neonácizó). Összefosnám magam?! Hát nem tudom, The Rake félelmetesebben néz ki mint valami szarvasszárnyas izé. Chuck Norrist meg haggyátok békén! Ő fog minket megmenteni a reptoidoktól!
2012. szept. 26. 16:45
 20/41 chrishu ***** válasza:
89%
A reptoidoktól a Loúk védenek meg minket
2012. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!