Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemekben?...

Nim kérdése:

Ti hisztek a szellemekben? Volt már furcsa/érdekes "kalandotok" velük? Látjátok őket? Hogyan látjátok őket?

Figyelt kérdés
Hülyeségektől kíméljetek!!!!!!
2012. okt. 7. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Röviden: Nem.
2012. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hiszek. Volt már jó pár kalandom velük, néhol nem volt teljes alakos megjelenés, de volt már rá példa. Igazából ők mutatkoznak. Amint kinyerik a környezetükből az energiát ahhoz, hogy meg tudjanak jelenni, és meg is akarnak jelenni, úgy meg fogják tenni azt. Legtöbbször más jeleket tapasztalsz meg e téren.
2012. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Antimod ***** válasza:
100%

Tudom, hogy léteznek, és belőlem is az lesz egyszer (és nyilván már voltam is). Bizonyos értelemben most is vagyok, fizikai testtel.

Két - máig meg nem magyarázható - "kalandom" volt velük, de az utóbbi 20 évben egy se, és nem látom, nem érzékelem őket.

2012. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

Igen. Ma amikor mentem az ajtó felé hirtelen megjelent egy alak. Az ajtó hirtelen megremegett, az alak mintha szertefoszlott alakban átjött az ajtón. Utána eltűnt.

Illetve:

Amikor este aludni készültem, fekve az ágyon azt vettem észre, hogy a mellettem lévő szobatársam feje egy hirtelen mozdulattal levált a testéről, félméteres úton egyenes vonalú forgó mozgást végezve odalevitált hozzám. Majd egyenletesen kezdett rezonálni a szemem sarkában.

2012. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem hiszek bennük, nem is volt velük "kalandom". De ha hinnék a létezésükben 100% hogy már lett volna velük "kalandom". Véletlen?
2012. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Antimod ***** válasza:
87%

"De ha hinnék a létezésükben 100% hogy már lett volna velük "kalandom". Véletlen?"


Mint mondtam, nekem sincs, pedig tisztában vagyok vele, hogy vannak. Tehát nem 100%.

2012. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös válaszoló; nem attól függ, hogy hiszel-e benne, vagy sem! Nekem már egészen pici korom óta voltak ilyen "kalandjaim" - ha már ennyire tetszik ez a megfogalmazás - pedig akkor még azt sem tudtam tudatosan, hogy léteznek ezek a testetlen lelkek!
2012. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az a véleményem, ha hiszel lesz vele " kalandod" s ha nem hiszel nem lesz.

Vagyis ha hiszel bennük vagy bemeséled magadnak hogy vannak szellemek, és ha látod őket akkor csak a fantáziád játszott veled. Vagy csak annak jelennek meg akik hisznek bennük. Pont ezért nem akarok hinni bennük.

Amúgy az elsőre tippelnék. Csak bemeséltétek magatoknak vagy álmodtátok.

2012. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mákvirág83 válasza:

Sziasztok!

Az elmúlt héten többször történt velem, hogy telefonon beszéltem, és egy harmadik személy közbeszólt.Ilyenkor az, akivel beszéltem nem hallott semmit, sőt engem se.Én nem tudtam megszólalni, annyira fura volt, de igazából csak egy-egy rövid mondatot hallottam.Utána vagy szétkapcsol a vonal, vagy visszatért az a vonalba, akit hívtam.Van erre magyarázat???Szeretnék racionális magyarázatot találni a problémámra, tud valaki segíteni?Felhívtam ma a szolgáltatómat, és ilyenről nem hallottak még.Mondták , hogy egyszer-egyszer megeshet összekapcsolás mással, de nem egy héten 5-ször!Mi lehet ez???

2013. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!