Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttatok már valami természetf...

Láttatok már valami természetfelettit? (pl. angyal, ufó vagy ilyesmik. )

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 10:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de nem is akarok mert nem szeretek rettegni.. :)
2009. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
90%

Igen, még nagyo régen történt, hú akkor voltam 11 éves azt hiszem. Bátyám meg 13 körül. Tesómat balaeset érte otthon, beleesett a hátsó épület ablaküvegbe és az üveg elvágta a bal karjánál az ütőeret. Nem nagyon akarom részletezni, szóval a lényeg, hogy azonnal meg kelett műteni. A bal karja teljesen nem jött rendbe, kicsit vékonyabb mint a jobbik.

A lényeg, miután hazaengedték a korházból, akkor anyával és tesónnam egy szobánan aludtunk, mivel az enyém akkor épült, bátyámatmeg féltette nagyon, mivel lábadozott.

A lényeg, egyik éjszaka hirtelen felébredtem, felriadtam, és tudom, kicsit furcsának hangzik, de tesóm fölött lebegett egy kis lény, pontosan nem tudom leírni, hogy nézet ki, biztos angyal lehetett, mert fehér volt és fölötte glória. Biztos az őrangyala lehetett.

Másnap elmeséltem anyáéknak, anya mindig hitt az ilyen természetfeletti dolgokban, de rajta kívűl más nem hitte el.

Ezt soha nem felejtem el. Ez volt eddig az első eset, hogy látam egy angyalt?! biztos az volt, de történtek velem olyan megmagyarázhatatlan dolgok is, amit soha nem felejtek el.

Csak egy pl.írok le :) ültem a szobámban és tanultam és akkor egy férfi hang , tisztán halottam , hogy a nevemen szólított. Azt hittem bátyám volt és kiszóltam neki, hogy miért hívtál?, ő erre nem hívott. Akkor csak ketten voltunk otthon.

Nem tudom, lehet egy kóbor szelem volt, brrrr azóta is kiráz a hideg, de nem halucináltam, egy férfi hang a nevemen szólított, és nem hiszem, hogy hazudott volna a bátyám.

Volt még ehez hasonló és más is, de hosszú lenne leírni.

Szóval én hiszek az ilyesmikben.

25/L

2009. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
jujjj....^^ kiskoromban én is láttam egyet, azért kérdeztem, hátha nem vagyok egyedül...=) köszönöm hogy leirtad, jó volt elolvasni^^
2009. aug. 19. 13:08
 4/29 anonim ***** válasza:
57%
A hugom már látott csészealjakat repülni, még hangjuk is volt
2009. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
77%
Utolsó válaszoló, ez komoly? :O cagy csak hülyítés
2009. aug. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
48%
jajj má most mit féltek án folyamatosan látom a szellemeket a hangjukat nem hallolm de halványan látom őket de már nem félek toluk megszoktam eloszor a dédim temetésén láttam
2009. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
88%
hát nemtom hoyg elhiszitek e de én angyal éneket hallottam de lehet hogy az útcavégi kocsmában szólt a zene XD
2009. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
hát a vicc hogy én fogalmam sincs mit láttam...csak egy pillanat volt az egész épp reggel volt hirtelen kinyitottam a szemem és fölöttem volt egy vöröses hajú bajszos férfi 2 mp után becsuktam a szemem és eltűnt..nemtudom mi volt ez de nem halucináltam azt tudom!!
2010. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

Utolso ez eleg remiszto! En osszepisalnam magam, ha reggel egy pasi lebegne folottem. nem sikerult kideriteni, h ki volt az a ferfi?

25/L

2010. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
nem mai napig emlékszem az arcára mély nyomot hagyott bennem és nem emlékszem hogy felmenőim közül bármelyik ágon is lenne természetes vörös hajú férfi
2010. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!