Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egyik barátom azt érzi esténké...

Egyik barátom azt érzi esténként hogy nézik egy ideje és 3 hete nem tud aludni rendesen ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
a nagymamájára rá volt akadva egy szellem és egy médium segítségével leszállt de valószínűleg rááltt barátomra esetleg rossz indulatú vagy jó indulatú hogyan tudnánk kideríteni hogy tényleg itt van meg ilyenek

2013. jan. 20. 23:08
 1/7 anonim válasza:
Ha nem tud aludni vegyen be altatót. Kérjen orvosi segítséget, hogy hozzá juthasson ilyen szerekhez. Ha ráállt a szellem akkor össze kell vele ismerkednie, hogy megtudja mit akar. És akkor azt is megtudjátok, hogy ott van vagy nincs
2013. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 1NruHtlan ***** válasza:
Szokjon le az éjszakai kvzásról és vegyen egy macskát azok állítólag megérzik a szellemeket
2013. jan. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kősó távoltartaja a szellemeket szorja az ablakpárkányokra és aaz atók elé persze akkor ha nem érez semmi furát ben a házban mert akkor magához zárja egyépként kiszokta rázni a hideg a tarkójától a hátafelé mert az egy szellem érintése okzazza azok szerint akik hisznek bennük én speciel nem tudom ezek csak ötletek azokból amiket másoktól hallottam
2013. jan. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami sport, mozgás esténként. Már egy 5 km-es séta is segíthet.
2013. jan. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindent probléma megoldva :D túl puha volt az ágya :D
2013. febr. 17. 02:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Na az szívás :))
2013. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
biztos szellem bújt a matracba.
2013. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!