Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a vámpírokban, vérfark...

Hisztek a vámpírokban, vérfarkasokban? Szerintetek léteznek? Ha úgy gondoljátok igen mivel támasztjátok alá a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Ne káromkodjatok illetve idiót*zzatok le kérlek, mert én sem tettem.A kérdésre feleljetek arra hogy hisztek e- vagy sem és miért!!!!!!! ;-)

2013. jan. 21. 16:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
37%
nem. azt hiszem el amit látok. ezek mind kitalált népmesék, történetek, mendemondák, semmi valóság alappal, sok spekulációval. mint az ufók kb.
2013. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kéne használni a keresőt... egyébként nincsenek.
2013. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én egy vérfarkaslány vagyok. Ha kiváncsi vagíy, kérdezz bátran!
2013. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vámpírok léteznek, farkassal még nem találkoztam
2013. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek.

2-es miért kell egyből bevágni a bunkót?ha?

2013. jan. 25. 19:23
 6/13 anonim válasza:
76%
Szia, én hiszek a vámpírokban. Van néhány régi cikkem is róluk. És azt hogy a jelenlétüket nem tapasztaljuk, azzal magyaráznám hogy vannak rejtélyes eltűnések, ember rablások. Na én ebből azt vonom le hogy még akik maradtak nem akarnak mutatkozni, ezért inkább elrabolnak embereket hogy táplálkozhassanak bellük. Mert ha bele gondolsz kicsit sem lenne feltünő naponta 1-2 halott ember harapás nyommal a nyakán :) Amúgymeg régi falfestések is igazolják a létüket, de nem hívő ember nem fogja ezt felfogni, akármit nyomsz a kezébe :)
2013. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Látszik a Twilight az agyadra ment
2013. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

kinek?nekem?

ugyan nem!

2013. márc. 1. 13:00
 9/13 A kérdező kommentje:
egyébként egyetértek 6/8-as válaszolóval.
2013. márc. 1. 13:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem léteznek ilyen lények. Ez objektiv tény. Nem hit kérdés. Ilyesmi létforma nem is létezhet ezen a bolygón. Biológus vagyok.
2013. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!