Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki Slenderman, még csak...

Ki Slenderman, még csak párszor halottam és nemigazán vagyok otthon az ilyenekben ki ö?

Figyelt kérdés

mar néztem róla infót de nemtudom.

ées nagyon kevés a magyar nyelvleirás róla.



2013. jan. 29. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ő 1 szellem aki gyerekekre vadászik és öl,hogy erős legyen és főleg erdőkben vagy,olyan utcákon amiken kevés az ember.És ha megidézed vagy erdőben hozzászólsz megkeres és megöl.
2013. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Baluci válasza:
A slendermant egy Alex nevű ember találta ki. Azt mondják, hogy a slendert csak Alex, a gyerekek, és a kamerák lát. Aki egyszer a szemébe néz, nem felejti el szörnyű hangját
2013. márc. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 peti1213 válasza:
a slender man 1 pedofil. Mark Slender volt az állitolagos neve. Halála elött(1921-ben) arcát levágták, végtagjait meghosszabbították. .a 8 papir 8 év börtönt jelent. de a börtönbe utálják a pedofilokat igy hát megszökött. 2010-ben asszem egy Alex nevű gyerek videókat készitett de amikor megnézte a vidiket akkor látta a slender man-t és a barátja a mai napig válogatja és tölti fel YouTube-ra.
2013. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kkory cod ***** válasza:
Egy magas férfi aki kot.nt huzzot a fejére
2013. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!