Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek, kísértetek...

Zénó a hörim kérdése:

Léteznek szellemek, kísértetek pl. slenderman, kaszás ilyenek?

Figyelt kérdés
velem elég furcsa történetek megestek de tőletek a bölcsektől akarom hallani!
2013. febr. 16. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Kaszások biztosan voltak . Az ipari forradalom előtt a gabonát és a hasonlókat kaszás emberek vágták le .
2013. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Tom Benko ***** válasza:
56%
Nem, nem léteznek, csak fantáziadús emberek meg hiszékenyek.
2013. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Slenderman egy kitalált lény, akárcsak Micimackó. Szellemek sokak szerint léteznek, de nem fognak eljönni éjszaka, hogy ijesztgessenek, van annál fontosabb dolguk is. Mumusok, ágyalatti szörnyek, embereket elrabló űrlények stb... NEM LÉTEZNEK, nem kell félned tőlük, csupán az emberi fantázia szüleményei. A Kaszás pedig nem egy csuklyás csontváz aki öregeket gyilkol, hanem egy örök erő, ami a túlvilágra kíséri a lelkeket, és NEM gonosz.

A legtöbb szellemekről és kísértetekről szóló történetek nem valódiak, csupán unatkozó emberek találták ki őket, én is találtam már ki Slendermanes történetet. A lényeg az, hogy nem kell nem létező dolgoktól félned, az életben vannak ezeknél fontosabb dolgok, a világ teli van gonosz emberekkel, nem kellenek nekünk szörnyek b+! :DD

2013. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
7%
Ennek a "válasznak" a jobb alsó részén ki van írva,hogy "-1 százalékban fontos válaszokat ad" ?
2013. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem hülye kérdés... Tapasztalat kell ehhez! Kaszás és Slender man 100% hogy nem létezik, de viszont más valamik lehet. Nem mondom hogy szellemek de szemmel láthato bizonyitékom is van egy barátommal.Akik nem hisznek az ilyenben nem tudom miért jönnek be a "természetfeletti" rovatba...
2013. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Én nagyon bölcs vagyok... nagyon sok "természetfeletti" lányt láttam már...


Pl.: A rézfaszúbagoly stb...


Slenderman létezik. Tegnap hívtak meg vacsorára... Nagyon aranyosak a gyerekei! Felesége: Slenderwoman


(Ui.: Semmilyen természetfeletti lény nem létezik... mindet csak bebeszéled magadnak... Velem is történtek már ilyen agyonbaszott dolgok, de csak bebeszéltem magamnak, és leszartam.)

2013. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%
a kaszás nevezetű film nem kitalációból született
2013. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
37%

Én például a szellemekben hiszek, sok féle módon bebizonyították már dokumentumfilmekben, de azért nem fog csak úgy megjelenni éjszaka a szobádban hogy halálra rémisszen, max akkor ha egy olyan házba költözöl ahol kinyírtak valakit :)

SlenderMan egy kitalált legenda amit soha senki nem fog tudni bebizonyítani mert ha meg is látnád és fel akarnád kamerázni úgyis meghalsz, tehát vagy hiszel benne, vagy nem :D

Kaszásról én olyanokat hallottam hogy állítólag páran látták már ahogy közeledik feléjük amikor a kórházban majdnem meghaltak és már újraéleszteni kellett. De... ki tudja hogy igaz-e, ezek olyan dolgok amik a büdös életben nem fognak kiderülni :Đ

2013. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Tom Benko ***** válasza:
@8: A szellemek létét sem bizonyították.
2013. márc. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Én például a szellemekben hiszek, sok féle módon bebizonyították már dokumentumfilmekben "


Egy normális bizonyítékot se tudtak még felmutatni .

Csak hogy megemlítsek valamit a régi házaknál ahol elektromos mezőt mértek , az csak a régi elektromos vezetékek keltették az energiát . De még felsorolhatnám az összes megcáfolást .


De az emberek csak bemesélik maguknak , hogy szellem van . Már csináltak olyat , hogy különböző szerkezeteket elhelyeztek egy régi házba ( szélgép , hangszórók , stb ) . Este pedig csoportokat engedtek be és akinek elmondták , hogy szellem járta hely az váltig állította , hogy szellemet látott , pedig csak a különböző szerkezetek működése keltette ami szerintük szellem volt .

2013. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!