Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez a idegen érzés?

Mi ez a idegen érzés?

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy úgy érzem, mintha valaki állna mellettem. Mintha figyelne. De ha odanézek, az egész képzelgésnek tűnik. És ez el-el suhanó halvány foltokkal jár. Meg olyan érzéssel, mintha hajszállal csiklandoznák a bőrömet. Vagy mintha egy apró rovar mászkálna rajtam. Kezdek megőrülni? Mert elég gyakori, és olykor intenzív. Volt hogy éjjel erre ébredtem. A NORMÁLIS válaszokért hálás vagyok! :)

2013. márc. 29. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
zellem van a lakásba. Hívjatok egy papot házszentelőt tarcson !
2013. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak otthon jön rád? Füstölő,gyertya ezerrel.
2013. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Velem is szokott ez lenni és hát még csak 11 éves vagyok és akkor baromira parázok ! Mikor othon a folyósón egyedül megyek akkor is olyan érzésem van mintha valaki követne vagy figyelne !
2013. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hívd segítségül az Úr Jézust mert tőle fél minden gonosz.
2013. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vki figyel húzd be a zuhanyfüggönyt.
2013. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi, majd behúzom ;) És mindenki másnak is köszi a válaszokat.
2013. márc. 30. 00:59
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Azt még hozzátenném, hogy az ilyen esetek 99%-ban az van, hogy valaki túl sok ezoterikus könyvet olvasott vagy sok horrorfilmet nézett. A másik véglet meg a paranoia, amit sürgősen orvosolni kéne, de sztem nem erről van szó.
2013. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt elismerem, hogy vonz az ezotéria, és érdeklődöm is iránta, de ez már kicsit régebbre vezethető vissza. Eddig még egy ilyen témájú könyvet sem olvastam. A paranoiára is gondoltam. Lehet, hogy csak arról van itt szó. Bízom benne, hogy elmúlik, köszi.
2013. márc. 31. 01:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát igen. Olyan se nagyon volt még, hogy az ateisták látták istent, vagy a szkeptikusok az űrlényeket, szellemeket, stb.
2013. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Velem is van így. Én még kicsi koromban néztem sok , ma már hülyének nevezett mesét, mint Scooby Doo, és az azokban lévő szörnyektől akkor marhára féltem. De ha valaki túl hamar kezd el horrort, thrillert vagy ilyeneket nézni, attól is lehet. Már jó ideje tudom, hogy az ilyenek butaságok, de ez az érzés nem hagy nyugodni. Én esetemben félek a jövőtől, hogy mit hoz, főleg most, a felvételi előtt. Lehet, hogy veled is ilyen volt.
2013. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!