Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért választják olyan sokan...

Miért választják olyan sokan totemállatuknak/védelmezőjüknek Stb. a farkast?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert ezek a természet egyik legjobb vadásza, társas lény és az egyik legokosabb ragadozó, ráadásul az ember legjobb barátjának az őse
2013. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

mert Stark-fanok..


Winter is Coming!

2013. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A totem választ téged, olvasd csak el a könyvet.
2013. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert most az a divet. Ahm...enyém a sólyom...vagy a krokodil. Bár életemben nem láttam egyet sem igazából. De jól hangzik.
2013. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Family Duty Honor :3 akkor én most egy hal vagyok ?:D
2013. jún. 10. 22:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne legyél hal, mert a hal a folyóban úszik holtan. Vörösek a könnyei és ha felnyitja a szemét, elönt minket a rémület. xD
2013. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a trónok harcát, visszakanyarodhatunk a kérdéshez?
2013. jún. 10. 23:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert menő. Ennyi.


Ignoramus

2013. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
nekem álmomban rengetegszer megjelent egy fekete farkas aki vigyázott rám,aztán mondták hogy az a védelmezőm:) pedig engem nem nagyon érdekeltek a farkasok...van hogy úgy érzem magam mint egy sólyom akinek levágták a tollát és földhöz van ragadva,annyira vágyom az égbe:S és most nem azért mert hú de menő lehet repülni,hanem egyszerűen vmi odaköt...
2013. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezert.


[link]


Native American Legends

Two Wolves

A Cherokee Legend


An old Cherokee is teaching his grandson about life. "A fight is going on inside me," he said to the boy.


"It is a terrible fight and it is between two wolves. One is evil - he is anger, envy, sorrow, regret, greed, arrogance, self-pity, guilt, resentment, inferiority, lies, false pride, superiority, and ego." He continued, "The other is good - he is joy, peace, love, hope, serenity, humility, kindness, benevolence, empathy, generosity, truth, compassion, and faith. The same fight is going on inside you - and inside every other person, too."


The grandson thought about it for a minute and then asked his grandfather, "Which wolf will win?"


The old Cherokee simply replied, "The one you feed."


Valamint a farkasok a harcosokat szimbolizalja. A mai vilagban vagy Farkas az ember (ertsd: harcos) vagy pedig barany (ertsd: nem harcol, csak nez es elobb utobb megeszik/felfalja az elet)

2013. jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!