Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok léteznek?!

Vámpírok léteznek?!

Figyelt kérdés

Na,most lehet fikázni,hogy agyára ment a twightlight meg nem tudom mien filmet látott . Nos én leszögezem,hogy csak egy vámpíros filmet láttam (van helsing a vámpírvadász) és nem akarok VÁMPÍR lenni.

De akkor is érdekel;


-erdélyben miért volt ennyi vérszívó a történelemben?


-hallottam erröl a p-betűs betegségről ilyen válaszokat nem kérek.


-valakinek volt ''vámpír'' felmenője ? vagy esetleg vámpírvadász?


-tényeket tudtok felhozni a vámpírok létezésére?


na most olyakakat tényleg nem akarok ,hogy ilyen hülye vagy.!?stb.



2013. jún. 28. 15:55
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
80%
Mi,vámpírok nem tárgyaljuk ki ezeket a dolgokat a nyilvánosság előtt.
2013. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%
2013. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nincsenek vámpírok. Volt egy havasalfödi fejedelem(mivel akkoriban Erdély még Magyarország része volt, ezért sokan magyarnak hitték), Vlad Tepes. Az ő apját Sárkánynak, vagyis Drakulnak becézték. Így Vladot Draculának, a "Sárkány fiának" hívták. Nagyon kegyetlen fejedelem volt, sokakat megölt, megkínzott, sanyargatta a népet, stb. Emiatt végül kivégezték, a kedvenc módszerével, a karóba húzással. Utána a koporsóját átszúrták egy kihegyezett fabottal, mert féltek, hogy halála után újra feltámad, és "szívni fogja az emberek vérét"(képletesen értve). Ezt összekeverve egy amerikai denevérfajjal, létrejött egy gonosz élőhalott lény, aki az emberek vérét szívja, és ezt elnevezték vámpírnak. Ezt a történetet feldolgozta egy író, Dracula című könyvében. Ebből több filmadaptáció és még több könyv készült, és elterjedt a vámpír, mint szereplő.
2013. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
25%
Hát nézd, ahol én lakok köztük én is olyan tulajdonságokkal vagyunk felszerelkezve pl:változik a szemszínünk, ebben a kis városrészben mindenkinek hegyes s szemfoga, és igen beismerem hogy rajtam kívül még többen szeretik a vér ízét, de nincs szükségünk és nem issza senki decivel a vért csupán nem írtózunk tőle. Vámpírok ha léteznek is, nincs rá bizonyíték
2013. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Ezt nem éjszaka kellene kérdezd? Ilyenkor a vámpírok alszanak, aztán este nem fogják visszanézni az összes kérdést.
2013. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
A vámpír legenda balkáni, délszláv eredetű, Stoker (a drakula szerzője) ezt a legendát keverte össze a Vlad Dracul havasalföldi fejedelem (aki Mátyás király hűbérese volt egyébként, és azért született Erdélyben, mert apja Luxemburgi Zsigmondhoz menekült, mikor ledobták a trónról) rémtetteiről szóló legendákkal. Erdélyben soha senki nem hallott egyébként vámpírokról egészen addig.
2013. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
oh nagyon köszi a RENDES válaszokat ,igazad v
2013. jún. 28. 17:38
 8/32 A kérdező kommentje:
*igazad van de mostanában az ezotéria rovatban kevés a kérdés úgyhogy éjjel is a lista elején lesz még
2013. jún. 28. 17:39
 9/32 A kérdező kommentje:
köszi 3mas a történetet én kicsit máshogy is mertem de ez jobb
2013. jún. 28. 17:42
 10/32 A kérdező kommentje:

jöhetnek még válaszok :*) tudom hogy sok ijen kérdés van szerencsére csak vicces vagy normális válaszokat kapok. szerintetek ha léteznek is mijen képességeik lehetnek ?

nem gondolom hogy denevérré változnának ...

egyáltalán kapcsolatuk van az ördöggel?

2013. jún. 28. 17:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!