Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Veletek is volt már ilyen?...

Veletek is volt már ilyen? Slender Man figyel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam Slender Man-ról és azt is írták,hogy ha sokat gondol rá az ember akkor azt megérzi...Mostanában úgy érzem,hogy figyel engem és ugye mostanában sokat gondolok rá.Kezdek besz**ni,mivel 13 vagyok...

Veletek volt már ilyen?Tudtok segíteni,hogy mit csináljak?



Nem baj,ha szkeptikusok is írnak,de akkor valami vicceset,lécci :D



2013. júl. 19. 17:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem lesz vicces: nem létezik, ennyi.
2013. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%

Lebuktam...

Légyszíves ne nézz be a szekrénybe, akkor nem tudok honnan kukucskálni éjjelenként.

2013. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%

Komolyan egy olyan izé létezésében hiszel, akinek nincs szeme se szája se orra, mégis mindig elegánsan fel van öltözve? :) Még menni se bír, csak egy helyben áll :) Én csak a játékból ismerem a SlenderManust, ahogy szerintem rajtam kívül szinte mindenki más is.

Szóval ha én leírom hogy ha sokat gondolsz egymillió dollárra, akkor az egymillió dollár megérzi, és az öledbe pottyan...inkább gondolj arra az egymillió dollárra...ugyan nem fog öledbe hullani, de ha mégis, kellemesen csalódsz, ja és akkor kérem a részem :)

2013. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%
Én ha úgy érzem, hogy Slenderman figyel, akkor recskázok egyet az ágyban, ez biztosan elriasztja és máshova megy kukkolni :D
2013. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

"Mostanában úgy érzem,hogy figyel engem és ugye mostanában sokat gondolok rá."


Azért parázol, mert ezen jár az eszed. Ez olyan, mint aki horrorfilm után fél lefeküdni. Saját magadat paráztatod, slenderman nem létezik, egy kitalált figura.

2013. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Amikor nekem meséltek a barátaim róla, és kicsit utána olvastam akkor pár napig nekem is voltak fura érzéseim.. mint ha valaki figyelne :D de ez csak szimplán beképzeltem.. sokat rágódtam rajta, ezért mindig a fejemben volt :) nem lesz semmi baj nyugi :D szinte biztos hogy nem létezik ><
2013. júl. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Na, öcsi, ne parázz. Gondold azt, hogy a barátod, és beszégetsz vele. A SlenderMan egy horror könyben lett megjelentetve először, pályázatot is nyertek vele. Az író egy próbabábut figyelve ihlette meg SlendeMant, aki azóta már sokféle teóriában szerepel. Egyébként ő egy biciklitolvaj Budapesten. A tolvajkergetőkből tudom, hogy bringákat lop. (Persze egy ember, ne úgy értsd, hogy SM rohangál Budapesten bicikliket lopva. A tolvajnak semmi köze slenderhez.)
2013. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Értem én,de nem öcsi,inkább hugi mert lány vagyok,de azért köszi Anonymus :D
2013. júl. 20. 19:24
 9/32 anonim ***** válasza:

Bocsi, húgi :D Ennyi idősen én is féltem tőle. Csak egy évet fejlődtem, és rá jöttem h mekkora baromság volt.


Mármint félni.

2013. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Már kezdek én is rájönni,hogy nagy baromság félni mert lehet,hogy nem is létezik :)
2013. júl. 21. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!