Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Angliában...

Mi lehetett ez? Angliában élnek farkasok, medvék?

Figyelt kérdés
2 hete költöztünk Brandon-ba,gyönyör hely,erdővel körülvett,este kimentem az erdőbe sétálni,korom sötét volt,egy picit vilgított a hold,(és a lámpám) és egyszer hallottam valami neszt,elhessegettem a gondolatot,hogy valami veszélyes lehet és mentem tovább,aztán olyat hallottam mint még soha,vadállatias morgás és láttam valakit,nem valamit VALAKIT. Egy embert... ebben 100 % ig biztos vagyok,annyira megijedtem,hogy ahogy hirtelen hátrálni kezdtem elestem...mire felálltam nem volt ott senki és semmi.Azt a morgást nem tudom mi adta ki,de én még ilyet nem hallottam.Egész nap különféle farkas,medve és egyéb állatfajok morgást hallgatom,de egyik még csak a nyomába sem ér.

2013. júl. 31. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Biztos Hugh Jackmanék ott forgatják az új Rozsomák mozit.
2013. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egy embert... ebben 100 % ig biztos vagyok"


Akkor miért kérdezed, élnek-e ott medvék meg farkasok?

2013. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Melyik Brandonról van szó a hét közül? Erdőséget egyik körül sem látok, legfeljebb, csak parkerdőt.


Természetes körülmények között nem él farkas és medve a szigeteken, mint ahogyan egész Európa szerte is alig akad.

2013. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom vérfarkas volt, szerencséd hogy csak morgott egyet. Mátranovákiban hallani szebb üvöltéseket is este.
2013. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Farkasember volt :O Vigyázz, mert legközelebb megharap...Pff..xD Nem volt ott semmi :)
2013. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én láttam és hallottam,olyan jó,hogy te onnan x ezer kilóméterről megmondod,hogy nem volt ott semmi -_-

Akkor nem él sem farkas sem medve?

Amúgy a Thetford Forest Park mellet ,nekem ez erdő ahol ennyi fa van :D

2013. aug. 2. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem él, régen éltek farkasok, de már kiirtották mind.
2013. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*A legnagyobb testű ragadozó arrafelé a borz (ha nem számítjuk a fókákat). :D


Viszont láttak arra igazi kriptideket, és talán ehhez fűződik a leghitelesebb kamerás felvétel.

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=hL5ZoofNYXM&feature=player_em..

2013. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!