Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az lehet, hogy van egy démon...

Az lehet, hogy van egy démon kutya a szobámban?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete láttam először este a furcsa kutya árnyékot. Azóta már nappal is látom, legtöbbször a szemem sarkából. Kb. úgy néz ki mint egy bullterier kicsit kisebb,hosszú karma van, rágja az ágyam lábát és karmolászik... Volt hogy felmászott az asztalomra és onnan nézett és már olyan, hogy a lábamhoz simult... El lehetne valahogy űzni ezt a kis "drágát"?

#démon #démonkutya #sátánkutya
2013. aug. 14. 17:45
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
92%
Ne parázz, ilyesmi egész egyszerűen nem létezik.
2013. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Véleményem szerint egy fiatal loú költözött be hozzád. Ez a viselkedés jellemző kölyök korban. Rendes esetben azt mondanám veccőzd meg, de ezt most ne tedd, nehogy maradandó félelmet ébressz benne az emberek iránt. Inkább próbáld meg elcsalni némi zabbal és szilvásbuktával.


Üdv, David Williams - loúlógus és sok egyéb más

2013. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ha nem létezik akkor végül is mi a szart látok/hallok/érzek minden nap? :D
2013. aug. 14. 18:07
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek Williams úrral, de szerintem tarts kéznél egy veccőpuskát, vagy legalább egy bézbózveccőt, mert lehet, hogy odavonz egy egész csordát.
2013. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Esetleg valami normálabb válasz? xD A kutya szétröhögi magát és kezd elegem lenni belőle....ráadás büdös is... :P
2013. aug. 14. 18:11
 6/25 anonim válasza:
95%
túl sok Supernaturalt nézel:D
2013. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mit? xD nem igazán nézek tévét, nem játszok ilyesmi játékokkal se, olvasni se olvastam hasonlót...(bár nem rég elkezdtem egy démonos angyalos könyvet írni...de szerintem ennek sincs köze hozzá)
2013. aug. 14. 18:32
 8/25 Farkas András D. ***** válasza:

Először is a supernatural király sorozat, de a lények mitikus hátterén kívül minden kitaláció.

Én szerintem először próbáld meg elfelejteni, ha folyton rá gondolsz és ott van, akkor erősíted, de ha sokat gondolsz rá akár be is képzelheted magadnak, mint egy éber hipnózis, mint amikor pislogás előtt erősen gondolsz valamire, és mikor pislogsz látni véled.

Ha nem válik be, írj privátba, persze csak ha akarsz. Vannak még megoldások, de biztosnak kéne menni és pár kérdésre válaszolni, amit itt nem tennék fel.

2013. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

"A kérdező kommentje:


Ha nem létezik akkor végül is mi a szart látok/hallok/érzek minden nap? :D"


Élénk a fantáziád, ami nem összekeverendő a "démon kutyákkal" és más mesebeli lényekkel. A magyarázatot ne holmi sekélyes kommentekben keresd...

2013. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Élénk fantázia kösz...Miért kell az emberiségnek "megmagyarázhatatlan" dolgokat mindig valami ilyen idióta magyarázattal megoldania -.-? Komolyan ez annyira idegesít...még szerencse hogy nem vok ember ._. vagy nem teljesen...
2013. aug. 14. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!