Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megálmodtam slendermant!?

Megálmodtam slendermant!?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat kérek! (köszönöm)! Este azt álmodtam hogy megyek egy erdőbe több ember volt körülöttem és hátranéztek elkezdtek futni sikítva és is hátra néztem és ot volt elkapott, felébrettem de amikor vissza feküdtem akkor megint ott volt csak másik helyszínen. 4-szer 5-ször elkapott mert mindig visszajött álmomba (visszatérő álmom volt).

2013. aug. 27. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ezzel játszol valoszinü...
2013. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az álmod jelentése: Csapdába estél egy szituációban, rossz úton haladsz.


B

2013. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem játszottam!
2013. aug. 27. 19:38
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
hééé én is ilyeneket ,slender-eseket szoktam mostanában álmodni :O
2013. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem baj legalább már 2-őnket visz el nem fogunk unatkozni :D
2013. aug. 27. 20:09
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Köztudott, hogy ha sokat gondolsz Slendermanre, akkor észrevesz és téged is elkezd üldözni. Csak úgy lehet ellene védekezni, hogy nem olvasol róla, nem nézel róla videókat, próbálsz egyáltalán nem gondolni rá. Ha észreveszed, hogy elkezd követni, akkor azonnal abba kel hagynod a vele való foglalkozást és megpróbálni elfelejteni, akkor talán békén hagy.


Viszont ha már ennyiszer álmodtál róla, már késő. Addig fog üldözni álmaidban, majd ébren is, amíg az őrületbe nem kerget, majd a végén megöl (már ha nem ölöd meg magad addig).

2013. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nézz már szét a neten!

NEM LÉTEZIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha tudnád a történetét akkor nem álmodoznál.

2009-ben a somethingawful.com internetes oldal fórumán, a „készítsünk paranormális fotókat”

felhívásra érkezett néhány különösen érdekes bejegyzés. Victor Surge posztjai rejtélyes

módon eltűnt, vagy megőrült személyekről (eleinte kisgyerekekről) szóltak, akikről utolsó

óráikban készült képeiken a háttérben rendszerint feltűnik egy körülbelül 3 méteres, fekete

öltönyös, arctalan lény, akinek hátából csápok állnak ki. Ez a Surge által Slender Man-nek

(karcsú ember) nevezett lény hamarosan egyre több helyen jelent meg, a fórumokon kívül is.

2013. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Trollpapa ***** válasza:
emberek ha slendermanus létezik akk csak egy szellem.több történet is van mikor fényképeztek akkor ott volt a képen és mindig emberek eltűnése előtt látták őt
2013. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Pedig létezem!


Üdv: Slenderman

2013. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz szét a neten, pont ez az, ami vonzza! Azt, hogy nem létezik, pont az ő segítői terjesztették el, hogy aki ezt hallja, utána bátran kutatgasson róla. Így több áldozat közül válogathat.
2013. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!