Mik voltak ezek?

Figyelt kérdés
6 éves koromban éjszaka felébredtem. Elnéztem a konyhaszekrényhez és árnyékokat láttam,amik folyamatosan mentek be a falba (egy fok lépcsőre léptek fel, aztán eltűntek a falba).Kb. fél óráig láttam őket aztán nem tudom mi volt.És fura, hogy pont akkor nem tudtam felébreszteni apáékat!Pedig apa szinte ébren alszik.Mostanába miért nem szoktam látni ilyeneket(Pedig még mindig gyerek vagyok)?És mik voltak ezek?Nagyon érdekelne.11/Lány

#6 éves #árny #árnyemberek
2013. szept. 27. 20:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és úgy emlékszek mind lány volt és 8-13 év körüli volt.
2013. szept. 27. 20:30
 2/17 A kérdező kommentje:
Sürgős!!!
2013. szept. 27. 20:34
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha árnyékok voltak, akkor honnan tudod, hogy lányok? Megmutatták az árnyékpuncijukat?
2013. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jobb helyeken álomnak nevezik.
2013. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Az sürgős, hogy mostanában nem szoktad látni?
2013. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Aj, onnan láttam, hogy lányok,hogy be volt vonva a hajuk, és a vége masnival volt megkötve.
2013. szept. 28. 09:39
 7/17 A kérdező kommentje:
*fonva
2013. szept. 28. 09:40
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
a kisgyerekek még látnak a szellemi szemükkel, ezért érthető hogy olyan dolgokat láttál amit normális esetben nem lát egy felnőtt
2013. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem is kislányok, hanem hippik voltak, vagy rokkerek. Azoknak is hosszú a hajuk, némelyik még masnit is hord benne.
2013. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 istvan82 válasza:
én elgondolásom szerint mondjuk egy autó fénye bevilágított, mivel mozgásban volt a fényforrás, ezért az árnyék is mozgott aztán ahogy takarásba került a fényforrás, mondjuk elkanyarodott vagy egy fa a fényforrás útjába volt az árnyék is eltünt, mivel gyerek voltál ezt lehet nem értetted és mai napig azt hiszed valami extra különleges dolgot láttál pedig csak logikus válaszokat kellene keresni, nem egyből "rémeket" látni:) Mostanában lehet azért nem látod mert megnőtt a fa és már nem világít be a kocsi például...
2013. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!