Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez slenderman hogy néz ki?...

Ez slenderman hogy néz ki? hol lehet látni? Valaki látta már?

Figyelt kérdés
köszzzzzzzzzzzzzzz

2013. nov. 3. 20:19
 1/10 Mirk ***** válasza:
82%

[link]


Interneten lehet látni.

2013. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Keddenként nálam, mert akkor pókerezünk.

Amúgy egy magas, fehérbőrű, arcátlan (vagy inkább arctalan) alak, aki mindig öltönyt visel. Ja és csápok nőnek ki a hátából, de annyira nem feltűnő egyéniség.

2013. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek
2013. nov. 3. 20:35
 4/10 Missi_Key ***** válasza:
69%
google a barátod....youtube is
2013. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
slenderman eredetileg egy tökegyszerű pc játék :D onnan ered minden...töltsd le és játsz vele :D
2013. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
72%
Egy 2,5-3méteres arctalan démon, akinek a hátából csápok nőnek ki és ha rá gondolsz vagy foglalkozol vele akkor egy idő után megjelenik és megöl. Ha a közelben van akkor az elektromos készülékeket zavarja (PL.: sistergés a rádióból, hangyásodik a TV, bezavar a telefon beszélgetések közben valami zaj. Csak akkor nem támad meg ha a városban és azon belül is társaságban vagy. Remélem hogy segítettem!
2013. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
80%
Én azt álmodtam, hogy egy este az erdőben sétálok. Először csak egy árnyalakot, aztán egy papírt találtam. A papírt felszedtem, és elkezdett egy kísérteties hang követni a fejemben. Na, erre felkeltem, kinéztem az ablakon, és az utcáról elferdített fejjel (megjegyzem elég ijesztően) nézett rám a Slenderman. Eltűnt, és rögtön abban a pillanatban ahog eltűnt, valaki kopogott. Kinytitottam az ajtót, de nem volt ott semmi. Azután hallom, hogy valaki elhúzta a függönyt, és kinyitotta az ablakot, de egyedül voltam otthon. Így ment ez hetedig, és már a frász kergetett. Remegett a kezem, nem bírtam aludni, mert az a kísérteties hang követett a fejemben, ésnéha homályosan láttam, néha meg kihúztam magam, és azután ledermedtem. Tehát aki gyerek, az otthon egyedül NAGYON vigyázzon magára!!!
2014. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Slenderman egy kitalált arc nélküli öltönyös férfi,csak játékokban létezik....

Képeket is találsz róla.

Látni sehol sem lehet,de van egy legenda,ami így néz ki:

Aki nagyin sokat foglalkozik ezzel a személlyel,az álmodni fog vele,és el fog érte jönni!

Én nem láttam még,de nem is fogom,mert ez csak egy kitalált személy!Ez olyan,mint az Outlast,az is egy játék,és félelmetes szörnyek vannak benne.Akkor szerinted ezek a lények is léteznek?Csak egy hülye játék,nem kell bedőlni neki.

2014. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nyugi nem létezik.
2014. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!