Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti mit javasolnátok egy...

Ti mit javasolnátok egy depressziósnak, akinek alvási paralízise van?

Figyelt kérdés
Ez a Slendy bácsi mindenki fejébe bepofátlankodik. Átéletek már ilyet?

2013. nov. 5. 13:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt ilyen paralízisem. Azt javaslom, hogy ne aludj háton, tehát csak az oldaladon vagy hason fekve.
2013. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
jó. de ő durvább eset. véres volt a keze, és a falat kaparta. nem a megbénulós fajta.
2013. nov. 5. 13:31
 3/22 anonim ***** válasza:
37%

paralízis = bénulás


Ha kaparta a falat, az nem alvásparalízis.


>Ez a Slendy bácsi mindenki fejébe bepofátlankodik.


Te mi a fészkes nyavajáról beszélsz? Remélem, ez nem megint valami hülye slenderman-es kérdés...

2013. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
jól van. a válaszodból kitűnik, hogy megint valami intelligens figurát fogtam ki. egyébként ha Slender-es a kérdés, akkor mi van? te is valami "semmiben sem hiszek"-figura vagy? mert az ilyen kommentet lesz@rom.
2013. nov. 5. 13:37
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízisnél az illető nem tud megmozdulni. Szerintem, ha ilyen komoly a helyzet forduljon orvoshoz.
2013. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szegény Slenderman mennyit robotolhat, ha egy időben több ezer embert ijesztget :-( Szégyelljétek magatokat, hogy ennyire túlhajszoljátok őt .
2013. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

az alvás paralízist nem én találtam ki, hanem az illető mondta. és gondolom, nem minden éjszakára vonatkozik. lehet szó mondjuk havonta vagy hetente ismétlődő rohamokról is. most az, amikor a falat kaparta, nem feltétlenül alvási paralízis közben volt.

egyébként szerintetek a depresszió ellni gyógyszerektől valaki behaluzhatja a Slender man-t?

(A válaszadáskor ateisták, és Slender ellenesek kíméljenek!!!)

2013. nov. 5. 14:02
 8/22 anonim ***** válasza:
#4: Nem az én hibám, hogy te és még néhány együgyű gyermek egy olyan lényben hisz, amit egy fotószerkesztés-pályázat alkalmával találtak ki a Something Awful fórumán 2009-ben.
2013. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Neked tényleg felfogás-problémáid vannak...De tudod, mit? Én a magadfajtának nem fogok magyarázkodni.

De különben ezzel arra gondoltam, hogy unom, mikor valaki segítő-, vagy segítségkérő szándékkal tesz fel egy kérdést, és magadfajta bunkókba botlik. Ha te nem hiszel benne, vagy nem éltél még át hallucinációt, akkor honnan tudnád, hogy ez másnak milyen érzés? Másrészről, meg a fotópályázatos hülyeség a leggyengébb magyarázat. Régebbről is vannak feljegyzések, barlangrajzokon is szerepel, és ha egy kicsit is figyeltél volna, én nem mondtam, hogy hiszek benne. Vágod? Vagy fogalmazzak még egyszerűbben, hogy fel tudd fogni?

2013. nov. 5. 14:10
 10/22 anonim ***** válasza:

Nincsenek értelmezési problémáim, minden válaszoddal arra utaltál, hogy hiszel benne.


>Régebbről is vannak feljegyzések, barlangrajzokon is szerepel


Megnézném, hogy hol láttad ezt. Ha van forrásod, oszd meg, kérlek.


>a fotópályázatos hülyeség a leggyengébb magyarázat


És mi lenne az ennél erősebb magyarázat? :)


>Ha te nem hiszel benne, vagy nem éltél még át hallucinációt, akkor honnan tudnád, hogy ez másnak milyen érzés?


Mi köze ennek ahhoz, hogy van-e Slender man? Semmit sem mondtam a hallucinációról. Arra válaszolj, amit írtam. Amúgy meg sokszor volt alvásparalízisem, és párszor hallucináltam is közben. Elég ijesztő, de nem volt vészes szerencsére.


>egyébként szerintetek a depresszió ellni gyógyszerektől valaki behaluzhatja a Slender man-t?


Látod, ez már mindjárt kulturáltabb kérdés. A válaszom pedig: minden bizonnyal elképzelhető, hogy a gyógyszer ilyesmit okoz. De miért nem fordul az illető ahhoz, aki a gyógyszert felírta neki? Milyen válaszokat vársz az ezo-rovattól?

2013. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!