Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti mit javasolnátok egy...

Ti mit javasolnátok egy depressziósnak, akinek alvási paralízise van?

Figyelt kérdés
Ez a Slendy bácsi mindenki fejébe bepofátlankodik. Átéletek már ilyet?

2013. nov. 5. 13:07
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Ha még érintett vagy az ügyben és a kérdés nem elavult:

A legjobb gyógyszer az ha megpróbál a racionalitásra koncentrálni. Ha a "láttam slender man-t" alatt azt érti hogy egy 0.1 másodpercre látta felvillanni, vagy esetleg éjjel mikor felébredt meglátott a falon egy nyúlott árnyékot elárulom: egyszerű hallucináció! Ha elalvás előtt nem pánikol be hogy tudja eljön érte Slender Man és megpróbál arra gondolni hogy nem is létezik stb. nem hinném hogy továbbra is az általad megnevezett "alvási paralízisben" szenvedne, én inkább nagyon erős lidércnyomásnak nevezném! A lényeg az elalvás előtti időszakban rejlik, ha netán eszébe jutna gondoljon valami szebbre, tervezze el mit fog csinálni másnap stb. a lényeg hogy terelje el a gondolatait! Nagyon fontos hogy ne nézzen horrorfilmeket, ha mégis akkor ne elalvás előtt és szintén próbálja elterelni a gondolatait! Jót tehet még ha vacsorára nem eszik nehéz ételeket és megiszik egy levendulateát! Ha ezek után is gondok vannak forduljon pszichiáterhez, kaphat kezelést és esetleg a szükséges gyógyszereket is megkapja!

2014. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Csak úgy mondom hogy amikor irtad hogy vannak "Barlangrajzok,régebbi bejegyzések a slendyről" abban nagyon tévedtél... A slender hivatalos játék honlapja is irja, hogy a Something Awful nevezetu honlap találta ki a Készitsunk paranormális fotókat cimmel. Tudom hogy nem ez a kérdés meg minden, meg hogy nem hiszel benne. Csak a barlangrajzos hulyeségedet akartam elszarni...
2015. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!