Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek Rake-ről?...

Mi a véleményetek Rake-ről? Ha létezne, igazából mit akarna?

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 14:24
1 2 3
 11/28 Információ Kapitány ***** válasza:
38%
Az a szándéka, hogy megtalálja azokat a félszerzeteket, akik elvették az intimpiercingjét.
2013. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
28%
ha létezne akkor biztos hogy dugni akarna, tuti!
2013. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
16%
Mi az, hogy ha létezne? Ez a szomszédom, a Jóska!
2013. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Hastur_yellowking ***** válasza:
79%

Tegyük fel hogy létezik (én speciel nem hiszem hogy létezik de nem is zárom ki). Elméletileg ez egy ember-állat hibrid féle teremtmény. Mint ilyen miféle intelligenciára számítasz? Mert az ilyen szerintem agyilag egy gyerek és egy kutya szintjén állhat. Lehet hogy kíváncsiság is szorult belé (mert ugye gereblye mellet figyelőnek is nevezikxDDD). Nem kell itt világmegváltó gondolatokat képzelni egy ilyen kriptid fejébe. Megy, eszik, sz*rik, nappal bújkál az emberek elől mert fél. A történetek szerint este meg bejön azt néz téged, ha meg beijed felszabdal a karmaival:D


A gereblyés poén meg igenis jó volt:)

2013. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
22%
Vagy energiát szív el tőlünk vagy maszturbál az ágyunk végébe és a magömlés sem a gyerekből jön hanem ő veri oda. Bizony
2013. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
16%
megdugni téged mert pedo
2013. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem degenerált válaszokat vártam, de azért köszi...
2013. nov. 19. 09:36
 18/28 anonim ***** válasza:

Vélemény:Szerintem egy kéj gyilkos, de betartja a maga szabályait. (Csak akkor öl meg ha felébredsz).

Hogy mit akarna? Ezt nem tudom, egy big-macet.

Gyors kérdés:

Én sok mindent megértek, de azt mondd már el nekem, hogy az istenbe jön ez be a zárt ajtón? Mer szerintem az emberiség nagy része zárt ajtó mögött alszik.

2013. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
73%

Le írom az alternatívákat hogy mit akarhat:

1) Bejön,lefilmezi ahogy alszol........majd fel dobja Youtubra hogy:Alszik a h@lyegyerek.

2) Körbe akar gereblyézni a szobában (Mert szerencsétlennek mégiscsak ez a neve,de azt az istenért se akarja felfogni,hogy a szobába nincsen falevél)

3)Ő viszi el a zoknid párját (Ha igen,akkor megölöm azt a nyavajást)

4)Ő állitja hülyébbnél hülyébb pozícióba a hajadat (Az elmebeteg gonosztevő)

5)Ő hangosítsa fel a tévét a szobádban este (Ha van,ha nincs akkor visz magával)

6)Átrendezi a szobádat a legújabb fingsunyi szerint (Ezért van az az érzés reggelente hogy valami nem stimmel)

7)LOPJA A SÖRÖDET!!

2013. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Utolsó... Istenkirály xerxész szintjén vagy... szakadok XDDDDDDDDDDD
2014. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!