Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ördög volt vagy angyal?

Ördög volt vagy angyal?

Figyelt kérdés
Az egyik este nagyon kiborultam a magánéletem miatt anyagi problémák, szüleim válnak stb. Sírtam toporzékoltam aztán egy kicsit lenyugodtam és már félálomban voltam amikor azt érzem ,hogy valaki leül az ágy végébe hozzásimul a lábamhoz majd lefekszik mellém és szorosan hozzám simul /nem ölel át se semmi csak ott fekszik/ először nagyon megijedtem ,de nem tudtam kinyitni a szemem vagy megmozdulni. Aztán megnyugodtam nem volt se rossz se jő inkább az a törődés érzetem volt. Aztán mint amikor a sötét szobában ég a villany és azt csukott szemmel is látod ,egy olyan fény ment el az arcom előtt csak a fény szürke volt és kicsit olyan volt mint a bárányfelhő. aztán megsimogatta a vállam és elpárolgott ,vagy valami... a szobámba senki nem tudott bejönni mert oldalt feküdtem és onnan látok mindent ,és mögöttem csak egy fal volt /a falon még ablak sincs/az ennél is furább az volt ,hogy biztosra tudom ,hogy férfi volt. szerintetek az őrangyalom vagy valami rosszakaró volt? Csak értelmes válaszokat írjatok! A válaszokat előre is köszönöm!

2013. nov. 13. 14:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy álom volt, és az agyadban zajló kémiai folyamatok a magyarázat rá.
2013. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nincs valamilyen elhunyt férfi rokonod, aki közel állt hozzád?
2013. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy alvásparalízis volt?
2013. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Álom, édes álom.
2013. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alvásparalízis volt (ment a pacsi :D)
2013. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Nekem is volt mán úgy hogy reggel fel kőltem de nem tudtam mozogni, nem tudtam kinyitni a szemem...próbáltam kiabálni anyukámnak de nem tudtam mozgatni se a nyelvem se a szám...ez kb 10 mp-ig tartott. Aztán elmeséltem anyukáméknak hogy mi volt. Úgy eggyeztünk meg hogy ha még x előfordul akk elmegyünk orvoshoz. Azóta hála istennek nem volt semmi ilyesmi :D
2013. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Álom. Vagy hallucináció. Vagy LSD.
2013. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Vagy álom volt, vagy pedofil, vagy macska :)
2013. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem lehetett az őrangyalod:) Azt mondják, ők tudnak ilyen megnyugtató érzést hozni magukkal:) Vagy az is lehet, hogy egy pedofil álom-macska:) Am szerintem simán lehetett őrangyal, vagy , mint írták föntebb is, valami elhunyt hozzátartozód, aki közelállt hozzád.
2013. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"... megsimogatta a vállam ..." Ez a történet innentől sántít. De, mert nem mondtad meg, hogy mennyi idős vagy, ezért bővebb felvilágosítással nem tudok szolgálni.

És másnak sem ajánlom!

2013. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!