Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek egyáltalán természetf...

Léteznek egyáltalán természetfeletti lények?

Figyelt kérdés

Pl.: Szellemek,Vérfarkasok,Vámpírok, Boszik, netán zombik...

Ha igen volt rá példa? Kérek ezek mellett szóló érveket és ellenérveket is.:)


2013. nov. 24. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szereket veszel be milyen zenére.
2013. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Laylah ***** válasza:

zed100: sokkal több van.


Kérdező: ezek mind természeti, nem természetfeletti lények, kivéve a zombit, mert az nincs. Szellemek vannak, vérfarkas max. másik síkon, vagy olyan emberre, akit agresszívvá tesz a telihold, vámpír sem a klasszikus értelemben (vannak a vért kívánó emberek, meg energiavámpírok is), a boszorkányság meg még mindig egy vallás.

Szellemet láttam, vérfarkast csak sejtem, vámpírféléről szerintem ezen meghatározásom alapján mindenki tud legalább egyet, boszorkánynak meg itt vagyok én. Is these enough?

2013. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Loú valóban egy létező természetfeletti lény. A létezésére találtak már tárgyi bizonyítékot is, ami arra utal, hogy már régóta köztünk él eme lény.
2014. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!