Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteztek/léteznek...

Szerintetek léteztek/léteznek sárkányok?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam egy ismeretterjesztő filmet, hogy találtak a romániai hegyekben konzerválódott, megfagyott sárkányokat és sárkányfészket tojásokkal. Kamu, vagy igaz?

Ha esetleg valaki megtalálná azt a filmet, vagy találna hasonlót és belinkelné azt megköszönném.



2013. nov. 25. 17:28
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
a volt barátnőm is egy igazi sárkány szóval hiszek bennük. [link]
2013. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
0%

Elolvastam a cikket.Mit is kéne ehhez szólnom?Még mindig csak kőszerszámokról írnak,nem szupravezető grafitcsövekről.Nem tudom miért alélsz el attól hogy egy emberelőd egy fokkal jobban megmunkált kőszerszámot pattintott.

Vagy ezt is a gyíkemberek tanították nekik?XD


És az Ica kövek:Utánanéztem a dolognak.Elég furcsa hogy 50 000 db követ találtak,ebből nem egy került ki Peruból.Aztán valami német geológus megvizsgálta,kiderült hogy andezit (hát nem túl meglepő,lévén az Andokból kerültek ki a kövek,így a helyi anyagokból van,ami csaknem mindenhol andezit).Aztán tovább küldték elvileg a kormeghatározóknak de itt jön a sztori gyengéje:Egy ismeretlen okból,kort már nem mondanak.Vajon miért nem?Mert nem jönne össze a 65 millió év,és bukik az egész?Nem lenne meglepő,hisz az Andok gyűrt hegység,és az állandóan újraképződő tengeri lemez olvadékából van.Szóval itt viszonylag fiatal kövek is vannak.Nagyon arra hajaz az egész hogy volt egy kormeghatározás,csak bebukták,mert nem elég idős.


Zee Captain

2013. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
69%

A sárkányok a draco csillagrendszerből ideérkező Draconoidok voltak, akik gonosz, hüllők voltak.


Elhagyták a bolygót, de itt hagyták fajtársaikat a Reptíliánokat

2013. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: Sárkányos link [link] Üdv, Jigsaw Fehér bárány
2013. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
Olyan egy hülye vagyok bameg, hogy teljesen mást linkeltem be elnézést kérek ezért a tévedésért a kollégána utcára kerül. [link] Üdv, a Jigsaw csapata
2013. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:

Vannak sárkányok, akarok is egyet venni. Itt a kérdésem amit sajnos átraktak a humor kategóriába a Halak kategóriából.

www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__5084677-hol-lehet-sarkanyt-venni-ami-tuzet-is-okad

2013. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
2013. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Érdekes vita alakult itt ki.


Erről mit gondoltok?

[link]

2013. nov. 25. 20:26
 19/54 anonim ***** válasza:

Na most leírták előttem (hogy pontos legyek Zee) amit írni akartam.Különben nekem is először az a film jutott az eszembe,azért is mert abban van szó ilyen román sárkány dolgokról.


Annát már lereagálták,én meg nem vagyok vízhang,szóval csak Adamskyra vagy a nevét viselő valakire reagálnék.Ugyanis Adamsky mintha egyszer már (egyszer...milliószor) leírta volna hogy ő ezt a reptoidos ökörséget nem veszi be.Szóval miért is élsz vissza Adamsky nevével?Ő még egy vitaképes ezós,akivel egész jókat lehet beszélni (a múltkori UFO-s kérdése például nagyon jó volt)

Nem kéne besarazni a nevét.


És kérdező:Erről a Casper Shillingről találtam valamit,de ott azt írják hogy kétes eredetű a diplomája,illetve semmi más publikációja nincs az általad linkelt sárkányon kívül.

Azon túl én kicsit kiütőnek érzem a csontokat a környezetből.Szóval ps gyanús.Aztán az hogy ez a dög 200 méteres lett volna...A liopleurodon ami a jura viziszörnye volt,csak 25 méter.Nehogy már egy ennél majd 10X-er nagyobb állat élt volna.

Különben:Én arra tippelnék inkább hogy valami kovasavval megőrződött fatörzseket néznek bordáknak meg csigolyáknak.

2013. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

Möbiusz: Érdekesnek találtam én is a leletet, illetve régebben utána néztem a felfedezőjének, és semmi biztos alapot nem tudott felmutatni. Mindenesetre érdekes a lelet formavilága.

A ma élő gyíkfajokról, akik küllemre miniatürizált, vagy akár nagyobb méretű sárkányoknak néznek ki?

(lásd, komodói sárkány.vagy ezek az érdekes kis hüllők: [link] )

2013. nov. 25. 21:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!