Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek sellők és holdmedence?

Léteznek sellők és holdmedence?

Figyelt kérdés

Bizonyára már sokan ismeritek a H2O Egy víz csepp elég ( H2O Just Add Water)

Című sorozatot amiben 3-átlagos tini lányból sellő lesz amikor a Barlangban/Holdmedencében a telihold fénye a vízre vetítette a fényét.

Nos én a mai napon találtam egy hasonlót, mármint nem barlang csupán csak a holdmedencére hasonlít de nincs semmi ami kőrbe veszi csak úgy simán a szabadban van s a vize folyik valahová egy hosszú árkon át.

Most hogy így nagyjából le írtam ezeket fel teszem azt a kérdést hogy szerintetek ha teli holdkor ami holnap lesz ha bemennék a vízbe, akkor megtörténne a csoda??????

Nem vagyok bolond csak kíváncsi.

üzenetben képet is tudok küldeni!!!

A válaszokat előre is köszönőm!!!!



2014. febr. 13. 20:01
1 2 3
 11/22 ivilicious ***** válasza:
53%
lehet léteznek sellők, úgy tudom az emberiség az óceánok kb. 5-7 %át fedezték még csak fel.
2014. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%

ez egy banális hülyeség. -.-

ki kell hogy ábrándítsalak, de sellők nem léteznek, legalább is olyan, mint a H2O-ban, biztos nem.

Ezt asszem Izraelben találták, egy kiszáradt sellő: www.google.com/imgres?imgurl= [link] na ez már egy igazi sellő.

Ezen kívűl Grönlandban a tenger mélyén találtak egy sellőt, itt egy cikk, videó is van. Én telefonról vagyok, de ha gondolod nézd meg: www.noiportal.hu/main/npnews-18465.html

2014. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
utolsó vagyok, kicsit jobban utánna néztem, ezt a Grönlandi sellőt 2013.márc.06.-án találták. A videót érdemes megnézni a cikkben, naggyából annyi látszik, hogy az ablakhoz rakja a sellő a kezét és elúszik. Vagy én vagyok vak, vagy halfarok tényleg nem látszik.
2014. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Ezt láttam már.

a selők ujj bizonyíték,

és a sellők a megtalált leletek c. Dokumentum filmben az animalplanet vetítete nem rég.

és a film alapján.

háth.

elég tény támogatja létezésüket.

de amedig sajátszememmel nem látok egyet, :) addig csak feltételezem létezésüket.

amugy köszönöm a választ! :)

2014. febr. 18. 12:20
 15/22 anonim ***** válasza:
37%
Holdmedence nincs, ez hülyeség. Sellők pedig szerintem lehetnek, hiszem még így sem ismerjük az óceánjaink jelentős részét ;)
2014. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Küldenél egy képet?
2014. máj. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
az ujj a kezeden és lábadon van, viszont valószínűleg te erre a szóra gondolsz: új.
2014. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nekkem is külggy ety képpet péeles!
2014. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Én a helyedben kipróbálnám :D
2014. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
képet kérek szépn! :)
2014. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!