Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok, legendák, nyomok,...

Mvampte kérdése:

Vámpírok, legendák, nyomok, történetek. Mit tudtok róluk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régóta nagy álmom hogy bebizonyítsam hogy léteznek vámpírok és ha sikerrel jártam azzá akarok válni magam is. Ez persze nektek biztos vicces, de én ezt teljesen komolyan gondolom, mert szerintem ez az egész nem pattanhatott ki és terjedhetett el az egész vámpírosdi az egész világon csupán emberi "kreativitás"-ból , kell lennie valamilyen valóságalapnak. Erre próbálok rájönni hogy mi lehet. Persze nem azt várom hogy itt jelentkezzen egyből egy vámpír, mert ugyan ki tenne ilyet? Információkat szeretnék megtudni tőletek, legendákat amikről tudtok vagy hogy szerintetek hol kezdjek el kutatni utánuk (gondolok itt helyekre, országokra, könyvekre). Ha talán valakinek már volt személyes tapasztalata vámpírokkal kapcsolatban azt is szívesen várom!


Úgy gondolom elég értelmesen megfogalmaztam a mondanivalómat, kérlek ezért ne is írjatok olyanokat hogy adjam fel, felejtsem el az egészet mert nem tudom. Köszönöm!



2014. febr. 28. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem ajánlom hogy nagyon belemássz. Vannak olyan dolgok, melyekről az ember jobb ha nem tud. Higgy nekem, a te érdekedben mondom.
2014. febr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
54%

akkor bisztos vannak vérfarkasok is sőt lehet hogy a kacsalábonforgó aranypalota is van meg sárkányok AZ SE TERJEDHETETT EL PUSZTÁN KREATIVÍTÁSBÓL ugye?


ezt ajánlom bár rajtad lehet ez sem segít:

http://www.youtube.com/watch?v=WhSKEiGYlD0

http://www.youtube.com/watch?v=8BRYvQ8jag4

2014. márc. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miért kommentelsz ha semmi értelmesset nem tudsz hozzátenni a kérdésemhez?
2014. márc. 1. 00:46
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Maga a kerdes sem ertelmes, igy nem lehet erdemben valaszolni.
2014. márc. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
56%

Én imádom a vámnpírokat, ezért nem nézlek.


Bár lehet sokan hülyének néznek, de én szerintem se, csak úgy valakinek kipattant a fejéből .. valami oka van, hogy vannak ilyen filmek.. :) Ha vámpír leszel, jelentkezz! :D

2014. márc. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Jsja.... biztos van alapja. Mint anno a boszorkányégetésnek. Azt se hívhatták úgy, hogy: "tömegmészárlás, mert vannak emberek, akik okosak, vagy épp ráéreznek dolgokra" a középkorban. Ezt is az emberek butasága alkotta.
2014. márc. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Bram Stokernek less utána picit kérdező... a klasszikus mai értelemben vett vámpírokat Ő találta ki, az alapokat pedig Vlad Cepes adta, még a Drakula név is tőle származik, dracul románul ördög... Innentől kezdődött az egész, Stokernek a célja egy félelmetes, misztikus lény megteremtése volt, az már más tészta, hogy mára a vámpírokból, mint médiafogás viccet csináltak, mikor a Twilight voltak a slágerek, nem csak itt, hanem a külföldi hasonló oldalakon is minden 3. tinilány ezt kérdezte...


Nem mondom, hogy felejtsd el az egészet, de a valóság az, hogy sose leszel vámpír, mert a valóságban egyáltalán nem léteznek.


Ha érdekel a téma olvass Anne Rice könyveket, ott a Hívj be! vagy épp a Lázálom is, mind-mind remek művek, érdekesek, de ennyi, meg persze a Drakula is.


Bár minden személyeskedés nélkül, puszta kíváncsiságból nemed/ korod megírod?

2014. márc. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Chuck Norris vérbe folytotta az összes vámpírt,miközben

azt mondta: Hát ez nagy szívás volt!

2014. márc. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Legendák vannak, vámpírok nincsenek.
2014. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

[link]


A neten fent van e-book formában is.


Habár vámpírok meg egyéb ilyen lények nem léteznek, viszont a könyv szórakoztató.

2014. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!