Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon felek kb 23-00. kor....

Nagyon felek kb 23-00. kor. Tortent azota nemaludtam vagyis felek Elaludni valosag lehetett?

Figyelt kérdés

Ez nem vicc!!!

Elaludtam es valamiert megebredtem es kinyitottam szemem

Lattam egy nagy szelles fekete arnyat az agyam mellett es egybol razott a hideg ereztem is h ott van ugy elkezdtem visitani mint a fabaszorult fereg de olyan ilyeszto hangon oda bujtam a parom melle ere a nagy orditas visitasomra felkelt a kisfiam is aki szinten visitott szegenykem parom gyorsan felugrott es folkapcsolta a vilanyt utana semit nemlatam halistenek!

Csak sirtam es remegtem olyannyira h egy nyugtatot bekelett venem de meg mindig nemalszok kisfiamal egyutt.

35/N.

Szerintetek mi lehetett?????

Koszonom szepen elore a normalis valaszokat.


2014. ápr. 24. 03:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem vagyok ezós, de előbb hiszek a nagy széles fekete árnyban, mint abban, hogy te valaha is nyelvtankönyvet fogtál a kezedben.
2014. ápr. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Szerinted felelmemben erdekelt a helyes irasi hibak????????

Kulonben ha atelted volna nem gunyolodnal.

De meg sosem lehet tudni?!

2014. ápr. 24. 07:02
 3/26 anonim ***** válasza:
48%

Voltak hasonló élményeim. Pedig soha nem érdekelt ez a téma. Paranolmális jelenségek igenis léteznek.

Ne rémiszd magad.

Nagymamám (szegény már nem él) egyszer azt mondta nekem erre a halála előtt, "kislányom...a halottaktól nem kell félned, ők már nem bántanak. Az élőktől félj!"

Ennyi. És valahogy helyreraktam magamban a dolgokat.

2014. ápr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
"paranormális" helyesbítek. Még mielőtt valamelyik nagyokos helyesíró belémköt.
2014. ápr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Sajnos tudom h leteznek.igy vagy ugy jottek almomban is volt egy par dolog az eletemben.De enyire!!!!?

Hat az biztos h jol felek meg most is fenyes napal

2014. ápr. 24. 09:05
 6/26 anonim ***** válasza:
Nyugi, hasonlókat én is láttam egy időben sokszor lettem figyelmes sötét, imbolygó árnyakra a szobámban.Teljesen koromsötétek voltak és valahogy olyan "tömörnek" tűntek.Nem kinti árnyékok voltak.Egyszer ugyanilyet láttam foszforeszkáló zöld színben lebegni az ágyam felett.Egy ideig zavarta jelenlétük, de aztán nem törődtem ezzel, most már nem is látom őket.
2014. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

nalam is volt ejjel meg hasmenesem is volt a gyomoridegtol :(

az en lanyom is felebredt a papa kiabalasara :(

feltem az arnytol sokaig de mar nem-persze papa fel o tegnap latta elosszor.

nekem azt mondta az arny "bizzak".. semmi mast..

2014. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Edig alomban jott v jottek.es foleg halotak rokonsagbol v idegen es uzentek volt h feltem v h nem.sajnos van ilyen kepessegem beszelek a halotakal " nemorolok" neki!

De nemtudok mit tenni elenne sajnos.5 eves koromota van ez.de ez a ma ejjeli hororr volt.

2014. ápr. 24. 12:19
 9/26 anonim ***** válasza:
52%

Pszichológusként írok pár sort, mert látom élmények azok vannak, de magyarázat semmi!

Szóval ezeket az élményeket az egyén tudata hozza létre, ha úgy tetszik materializálja.

Valóságban megjelenik, de csak az ő számára.Ezt hívják hallucinációnak, sokféle van belőle, de most ebbe nem akarnék belemenni.

Az ilyen jelenség érzékelése, mindig megváltozott tudati cselekmény eredménye, magyarul ilyenkor a tudatos éned, ami egyfajta agyi hullámtevékenységként is magyarázható, átvált egy másik hullám mintázat érzékelésére.

De mikor ez a változás még nem ment végbe teljesen, akkor létezik hogy a tudatod felfogja azt amit épp a megváltozott hullámtevékenységként éppen érzékelsz.

Nem fogom most kifejteni, mert erről könyvek vannak, és több száz oldalt lehetne írni, hogy ezek a tudatállapotok milyen módon kapcsolódnak az egyén agyi hullámtevékenységéhez.

A rövid magyarázat annyi, amit írtam, ezt érzékeli mindenki, aki ilyen eseményt észlel.

2014. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Az utolsónak:

Pszichológuskám! A legmélyebb

2014. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!