Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » FÉLEK! Valaki/valami szándékos...

FÉLEK! Valaki/valami szándékosan bántani akar! És csak engem. Hogyan tovább? Mit láthattam, ki figyel a fák közül?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdődött. Először egy nagyon furcsa dologra lettem figyelmes a szobámban. Észrevettem hogy egy kis gombostű van az ágyam azon részén ahova lépni szoktam mielőtt fellépek az ágyra! Majd nem bele is léptem. Ez azért is volt furcsa mert tisztaságmániás vagyok, és nincs mihez tűt használnom. Édesapámmal ketten élünk egy nagy házban. Ezzel még nem törődtem. A másik durvább volt! Éppen a szekrényben turkálok mikor a szekrény tetejéről leesik a váza, félig eltalálva a fejem amin szépen szétvágta a bőröm! Ez már kezdett aggasztani hiszen a váza hét éven keresztül mozdulatlanul állt ott. Aztán egyik este még apum nem ért még haza és féltem! A hálóból zajokat és kisebb zörrenéseket hallottam! Szerencsére az egész kb. két percig tartott. És most jön a legijesztőbb! Pizsamapartit tartottunk a barimmal, tizenegykor még javában fent voltunk és üvegeztünk. Mikor barimon volt a sor azt a feladatok adtam neki hogy hajoljon ki az ablakomon (az ablakom az erdőre néz, kint lakunk a falu legszélén) és kiáltsa hogy "hülye vagyok". Na ő ki is hajol de ahelyett hogy elkiáltaná magát nekem kezd ordítozni "Gyere már ott van valami! Siessé már!". Egy ilyen fekete az embertől kicsit nagyobb alak állt a fák melett. Távcsővel is megnéztük de még akkor is túl messze volt hogy a körvonalán kívül bármit láthassunk + még sötét is volt! Nem tudom mik lehettek ezek. Talán megátkoztak engem? Valaki bosszúból rám küldött egy ilyen valamit? Hívni kéne médiumot, papot? És... mi ez?
2014. máj. 10. 21:35
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
33%

TE. JÓ. SÁG. OS. ATYA. ÚR. ISTEN. :OOOO

én tudom miért történt mindez veled. uristen.

2014. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Esetleg arra gondoltál hogy szimplán beképzeled magadnak? Turkálsz a szekrényben és akaratlanul is akár csak kicsit meglököd simán leesik a váza. Nekünk teherautó ment el a ház előtt és attól leburult egy ilyen porcelán szoborszerűség. egyedül vagy otthon sötét van meg már bocs de az írásod nyelvezetéből ítélve "gyerek" vagy jó hogy félsz és ilyen nem csak veled van. Az alak meg bármi lehetett. Sötétben nagyon messze még távcsővel sem látod ráadásul nem is mozgott tuti egy furcsa lombos faág vagy bokor vagy bármi amire eddig nem fektettél hangsúlyt. Inkább éld az életed és ne ilyeneken kattogj bele fogsz őrülni. Majd ha tényleg ott áll előtted egy sötét alak vagy bármi akkor félj addig meg fogd fel úgy hogy szimplán a fantáziád szüleményei mind a hangok mind a látottak.
2014. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
ugyanez történt a legjobb barátnőmmel.
2014. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
ÚRISTEN ELSŐ VÁLASZÍRÓ VELEM IS EZ TÖRTÉNT.. PONT EGY HETE A BARÁTNŐIMMEL MI IS PIZSIZTÜNK.
2014. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
ez naon durva :ooooo szolj a szuleidnek.
2014. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
omg:/
2014. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
mostmár jol vagy?:OO
2014. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Boldi11 ***** válasza:

Először is szólj apukádnak,hogy ő nem érzékelt ilyen szokatlan dolgokat és beszéld meg vele azt ami történt.

Ezek után közösen döntsétek el h érdemes e papot hívni,mert pl egy házszenteléssel ki lehet iktatni pár dolgot. A médiumokat speciel én nem tartom megbízhatónak ,mert sok köztük a kuruzsló de ha ismersz egyet hívd fel.

2014. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A józan ész akar bántani.


Megunta, hogy ennyi ideig hanyagoltad, megcsatlad őt a paranoiával és a hülyeséggel.


Most visszajött, és bosszút áll.

2014. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

vigyázzál, mert ezek nagyon csúnya gonosz szellemek, akik pont a kisiskolás lányokra hajtanak és 'Ingyen cukor!' felirat van a furgonjukra festve!

A gombostű kerülhetett oda véletlenül, pakolászás által, vagy ruháról, vagy bármiről. Amennyiben nem légi folyosó alatt, vagy főút mellett, vagy vasút mellett laktok, vagy a környéketeken traktor/nehéz járművek haladnak el, lehet az azok által okozott rezgés is, ami lelökte. Ha nem, akkor pl. meglökhetted a szekrényedet. Mondjuk fura, mert szerintem 7 év alatt szerintem nem egyszer érhette lökés a szekrényt, és nem egy nehéz autó ment el felétek, és nem esett le. A hálóból való zajok lehetnek pl: hőtágulás miatti zajok, valamit nem úgy tettek a helyére és leesett, vagy a ház új, és még mozog, vagy, mert régi a ház, és ezért van egy természetes hangja. Vagy ki tudja, lehet szellem. Az a fekete alak meg biztos, hogy nem szellem. Fák mellett valami sötétben. Az biztosan valami bokor, vagy lomb lehetett. Eleve sötétben az ember nem lát jól. Ezek alapján vond le a tanulságot a történtekből, és maradj a realitás talaján. Szellemek talán, TALÁN lehetnek.

2014. máj. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!