Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Slender meg a 12 éves kölykök?

Slender meg a 12 éves kölykök?

Figyelt kérdés

Oké gondolom hogy a hír amiszerint slenderman miatt próbált megölni két gyerek az nem biztos hogy teljesen igaz. Vagyis lehet hogy csak megszállottak meg rajongók, de még döntő bizonyítékot nem láttam arról hogy slender nem létezik. A szó meg nekem semmit nem jelent.

Semleges voltam jóideig és sokat nem tudtam slenderről csak azt hogy elvileg kitalált lény, de szerintem az alábbi magyarázatok nem ezt mutatják

[link]

engem jobban meggyőzött ez mint amiket eddig olvastam arról, hogy nincs. Szerintetek is így van vagy dobálóztok azzal, hogy fa sz vagyok mint azok akik ezeket írják vagy megfordul a fejükben nyomozni utána. valamiért még mindig több logikát látok ebben mint abban hogy csak annyit mondogatnak hogy nem létezik, meg le van videózva. mondjuk mindegy mert úgy emlékszem erről is írt az író de szerintem ha valamit ennyire be akarnak bizonyítani hogy kitalált azmár nem normális.



2014. jún. 7. 23:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%
A rézfaszú bagolyban is hiszel?
2014. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
57%
A slender man a modern korunk agyszüleménye! Semmi más. Előbb hiszek a vérnyúlban, mint ebben. :)
2014. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
jó gyorsan olvastok.
2014. jún. 7. 23:40
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy hogyan fordulhat meg az embereknek komolyan a fejében ilyen baromság, hogy slenderman tényleg létezik... ez egyszerűen brutális. A szellemekben meg a többi mondhatni hagyományos természetfeletti dologban való hitet még csak-csak megtudom érteni, de ez? Annyira lesüt az egészről, hogy valami netes baromság, hogy nem érdemli meg, hogy bárki komolyabban foglalkozzon vele.
2014. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
El mondjak neked valamit? Én nagy jigsaw és joker rajongó vagyok már nagyon régóta. Mindkét karakter gondolkodás menete hasonlít hozzám nagyon megfogott jigsaw karaktere és joker ravaszsága tudod mi a közös slenderman, joker és jigsaw között? Az, hogy mindhárom nem létezik.
2014. jún. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

SLENDERMAN NEM LÉTEZIK.

Ideje lenne már felfogni.

Eredetileg azonban Slender Man nem creepypasta volt, hanem egy díjnyertes munka a Something Awful nevű weboldal Photoshop-pályázatán: egy sor fekete-fehér, manipulált fényképen jelent meg először az öltönyös, nyúlánk alak, akit egy Eric Knudsen nevű fiatal grafikus álmodott meg.


Maga a creepypasta is kiírta a gyilkossági hír hatására, hogy csak egy fikció, amit kitaláltak.

Szerkesztők ki is adtak egy közleményt, melyben kijelentik, hogy minden, ami az oldalon olvasható, pusztán csak fikció, semmi több. Itt van:

[link]

2014. jún. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Elolvastam, és egy fél mondat sem volt benne, ami miatt elgondolkodnék, hogy igaz lehet.
2014. jún. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a hír, miszerint a kölykök ölni akartak, nem igaz??? Mert szerinted létezik? Te úristen. Elmeotthonban a helyed.
2014. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Nekem először egy játszótéren jelent meg egyik éjjel amikor mentem hazafelé. Volt az út mellett egy park, azon belül volt egy játszótér. Először egy furcsa fehér foltot láttam az egyik fa mellett, odanéztem, ott állt, és engem nézett.Azonnal hazarohantam, bezártam mindent, és aznap már nem is láttam. Két nappal később jelent meg újra, amikor kinéztem az ablakon, a trafóház mellett állt, és nézett föl az ablakom felé. Ez múlt héten történt, azóta ki sem merek menni a lakásból, meg az ablakok felé sem merek nézni.
2014. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
09:29, nem tudom, ezt a roppant kedves kommentet kinek szántad, én 02:55-kor kommenteltem, és úgy érzem, nekem. Ez a kérdés az idézett bloggal együtt Slenderman létezését próbálja igazolni/magyarázni. Erre vonatkozott megjegyzésem, hogy szerintem nem igaz.
2014. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!