Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Slendermat létezik? Az emberi...

Slendermat létezik? Az emberi elme manifesztálta valósággá?

Figyelt kérdés

Ismert a modern kvantumfizikában, miszerint a megfigyelés révén keletkezik az anyagtalan hullámból anygi objektum, annak fizikai tulajdonságával. A bevonzásként ismert jelenségnek egyszerű kvantumfizikai magyarázata van, ami a Titok c. filmben is benne van


Mi van, ha Slendermant mi teremtettük valósággá ? Régen fanyűvőként ismert magyar felvidéken gyerekeket rabolt a lény, aki más állatok formáját vette fel és minden észlelésben vékony pálcikaszerű teste és csápjai voltak. Németalföldön a Die Ritter néven ismert, afrikában pedig az emberevő faként. Egy pályázaton kapta a Slenderman nevet. De Séenderman az ismert észlelésekben pl Marble Hornets egy paranormális jelenség, nem pedig anyagi. Mely az ember elméjét szállja meg és minnél jobban figyelsz rá, annál valóságosabb !


Mi van, ha ezt a lényt mi teremtettük ? Azaz mostmár él és pontosan olyan tulajdonságokkal bír, mint amilyennek látjuk, leírjuk őt. Valósággá vált. 12 éves rtatlan kisgyermekek lelkét is rabul ejtve gyílkoltat velük. 19 késszúrással [link]


2014. jún. 15. 18:30
1 2
 1/16 anonim válasza:
haver, nézz az ágyad alá:D Szerintem létezik úgy alapjáraton, és képes behatolni az elmédbe, sőt meg is szállhat. Bármi megtörténhet.
2014. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondanék, az emberek nem normálisak.
2014. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

érted, és ezek az arcok ott állnak mögötted a tesco pénztárnál, meg a gyógyszertárban, a postán

bármelyik pillanatban elszakadhat nála a cérna és elkezd lövöldözni vagy akármi

be kellene csukni őket, aztán gondolkodhatna a slendrmatján

2014. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Fogd már fel, hogy nincs Slenderman érted!? Újra elismétlem nincs Slenderman! Csak egy internetes mítosz-e vágod-e? Nincs olyan, hogy Slenderman! érted nincs Slenderman nem létezik hiába is fogsz erről egy új kérdést feltenni ugyanezt fogom neked mondani legközelebb is.

Már kezdek nagyon pipa lenni rád ne rágalmazz engem jól van? Amúgyis ki vagyok borulva azért nekem sem töltött káposzta... akarom mondani: fenékig tejföl az életem még egy ilyen kérdés egy fejbe vágom magamat egy bézbólütővel, s rád fogom kenni. (-__-)

2014. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem létezik, ez hülyeség. Ne legyél már ennyire hiszékeny, ez csak egy rémtörténet amivel ijesztgetik a gyerekeket.
2014. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezem.

Ui.: ma éjszaka benézek az ablakodon.

2014. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
"Slendermat" 100% hogy nem létezik! Félj inkább Freddy Kruegertől.
2014. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jézus, de ostoba vagy.
2014. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ferdi Krúger is valós [link]


Lehet nemlétezett, ebben talán egyetértünk, de a félelmeinkkel valóságáá teremtettük?

2014. jún. 16. 15:23
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem slenderman sz*r, már bocsánat. hatalmas creepypasta rajongó vagyok, de szerintem ez a legrosszabb. az alapötlet nem lenne olyan pocsék, de úgy túl van reagálva! komolya, mi benne az ijesztő??? és mi olyan inspiráló benne, hogy néhány kis porbafingót erre ösztönözzön?? ez már komolyan röhejes!
2014. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!