Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek csak az a világ...

Szerintetek csak az a világ létezik, amit az emberek észlelnek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem olvasni Cassandra Clare Végzet Ereklyéi könyveit (jelenleg a 3. résznél tartok), és egy picit elgondolkodtam az egészen. Létezhetnek olyan lények (angyalok, démonok, vámpírok, stb.), amiket mi nem észlelünk/csak egyes emberek észlelnek?

Persze, tudom, a könyv valószínűleg fikció, de ettől eltekintve még létezhet egy teljesen más Világ, amit mi nem látunk?



2014. júl. 13. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Vannak dolgok,amiket mi emberek nem érzékelünk,vagy legalábbis nem tudunk róla..

2014. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik ember ugyanazt a 3D-s világot tudja észlelni a látásával, a hallásával, az érzékeivel mint te. De ettől függetlenül létezhet egy olyan világ, amit már az ember nem észlelhet.
2014. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

"Létezhetnek olyan lények (angyalok, démonok, vámpírok, stb.), amiket mi nem észlelünk/csak egyes emberek észlelnek? "


Igen ! Az elmebetegek.

2014. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell olyan "világ" létezését feltételezni, amit egyáltalán nem is észlelünk...
2014. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 A kíváncsiság hajtja az emberiséget ez mindig is így volt, s így lesz a kíváncsiság nélkül nem fedeztük volna fel afrikát, amerikát, brazíliát stb. Feltételezhető, hogy létezik a 3 dimenziós világtól egy több dimenziós világ, amit az ember már nem észlelhet persze nem egy spirituális világra gondolok, vagy vámpírokra mert ezek butaságok. Szerintem a következő mérföldkő az emberiség történelmében a világűr lesz bizonyára azt soha nem fogjuk teljesen feltérképezni. De sokat megtudhatunk majd a világ keletkezéséről és más idegen fajok létezéséről, ha addigra nem pusztulunk ki.
2014. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg minden van, amit az ember nem képes észlelni. Ez azért van, mert ennyit kell a világból látnod, így lett a tested kitalálva.
2014. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem létezhet, hiszen a bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka.
2014. júl. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!