Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintete Léteznek Őrangyalok...

Szerintete Léteznek Őrangyalok? Normális Válaszokat Adjatok!

Figyelt kérdés
Én Szerintem Léteznek!
2014. júl. 24. 08:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Valami biztosan létezik. Éreztem már többször is, hogy valaki segített nekem, vigyázott rám egy-egy nehéz helyzetben.
2014. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ww.stop.hu/bulvar/honnan-tudod-hogy-angyal-van-a-kozeledben/1253576/
2014. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Napfonat ***** válasza:
Én 3 ízben menekültem meg a haláltól. Mind a három megmenekülés eléggé csodálatos volt, szinte hihetetlen. Csakis valamiféle Gondviselő közbenjárására élek még.
2014. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Hit kérdése.

2014. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én Este Szoktam Érezni Néha Látni Fehér Alakokat 2 3 méterre töllem. de amikor oda nézek el tünnek. vajon miért?
2014. júl. 24. 09:29
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Már írtam egyszer, de most újra: Vagy nincsenek őrangyalok, vagy teljesen dilettánsok, hiszen eddig minden ember meghalt.
2014. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem léteznek. Engem kétszer nem engedtek meghalni, valamint ha segítséget kérek tőlük mindig kapok.


Nekem jó érzés hinni, tudni hogy valaki vigyáz rám. Persze a tapasztalások vezettek el a hitig, nem pedig a hit a tapasztalásokig.


Nyilván aki még nem kapott segítséget, dilettáns marhaságnak tartja ezt. Egészen addig, amíg egyszer fel nem nyílik az ő szeme is valamilyen esemény hatására.

2014. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintete Léteznek Őrangyalok? Normális

Válaszokat Adjatok!"

Miért az nem normális, ha azt mondom, hogy szerintem nem?

"Én Este Szoktam Érezni Néha Látni Fehér

Alakokat 2 3 méterre töllem. de amikor oda

nézek el tünnek. vajon miért"

Mertcsak bemagyarázod magadnak az ember hajlamos este belemagyarázni saját magának nem létező dolgokat pláne, amikor egyedül van egy zárt térben egy csendes környezetben.

kérdeznék valamit kérdező a 6-os miért van lepontozva, amikor a saját véleményét írta, amit te kérdeztél, vagy csak annak a válaszát fogadód el, aki rád bólint?

#7 "Igen, szerintem léteznek. Engem kétszer nem

engedtek meghalni, valamint ha segítséget

kérek tőlük mindig kapok."

Honnan tudod, hogy angyalok segítenek neked, nemcsak te is belemagyarázol mindenfélét magadnak?

"Nekem jó érzés hinni, tudni hogy valaki vigyáz

rám. "

Akkor csak magadat győzöd meg, hogy léteznek.

"Nyilván aki még nem kapott segítséget,

dilettáns marhaságnak tartja ezt. Egészen addig,

amíg egyszer fel nem nyílik az ő szeme is

valamilyen esemény hatására."

Honnan tudod, hogy nem a te szemed van lecsukva?

2014. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan tudod, hogy angyalok segítenek neked, nemcsak te is belemagyarázol mindenfélét magadnak? "

Nyilván nem tudom. Hiszen akkor lenne tudás, ha látnám őket, de nem látom. Ami valljuk be nem egy tragédia.

Viszont hiszem. Ez a fontos.


Te mivel magyaráznád azt, hogy akaratod ellenére vészfékezel a kocsival, bekanyarodsz a benzinkútra ahol semmi dolgod nincs. Zavarodba lemosod az ablakot, mert tankolnod nem kell, majd továbbhajtasz.

Legnagyobb megdöbbenésedre, annak az autónak a sofőrjét, aki a fékezéskor elment melletted, kb 25 km-re a kúttol zsákolják. Te vagy az első autó akit megállítanak a rendőrök.

Nem gondolom belemagyarázásnak azt, hogy akkor és ott valaki megállított, és eltérített a balesettől. Én lettem volna a zsákba, ha akkor nem megyek be a kútra. Szerintem ezt nem lehet csak úgy eltervezni.


Amúgy tudod mindenkinek lehet véleménye, és nyilván normális válasz az is ha a válaszod nemleges.

Ami nem normális válasz az az, hogy mások válaszát bírálod. Értelmetlen. Sokkal értelmetlenebb dolog győzködni valakit a hitével kapcsolatban, mint hinni valamiben amiben te nem.

2014. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindenki Abban Hisz Amiben Akar És Azt Gondol Amit Akar :) ;) én csak egy kérdést tettem fel és el fogadom a nemlegest választ is meg azt is ha még valaki hisz bennük! ;)
2014. júl. 24. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!