Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek szellemek?!

Szerintetek léteznek szellemek?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arra a kérdésre szeretnék válaszokat kapni hogy szerintetek léteznek e természett feletti lények = azaz szellemek? Nekem volt szerencsém találkozni egyel..lehet badarság számotokra de igenis láttam !! Igaz csak 1-2 mp-re de akkor is tudom hogy mit láttam..:-) emellett még hiszek a démonokban is..nektek mi a véleményetek erről?:)
2014. szept. 7. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Léteznek, nekem is volt már számos élményem.
2014. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Veled mi fordult elő?
2014. szept. 7. 15:47
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Igen, meggyőződésem, hogy a legtöbb ilyen lény létezik valamilyen formában. A másik meggyőződésem, hogy ezért le leszünk hurrogva :D
2014. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

és ezt most itt egymásnak bizonygatjátok, hogy van szellem?

szerintem meg nincs, tudományos bizonyítéka sincs.

de ha másként gondolod, és betudod bizonyítani, várom a válaszod, persze igazolt tényekkel alátámasztva.

2014. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

33%os!


"ha minden igaz a NASA bebizonyította a dimenziós kapuk létezését."


Akkor várom róla a bizonyítékot, a nasa hivatalos oldaláról, és nem valami női magazinos oldalról.

a nasa oldalán fenn van minden hivatalos infó.

szóval, keresd ki légy szíves, mert én nem találom, amit te állítasz!

2014. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt azért ugye tudod, hogy 1-2 mp-es észlelés bőven hibahatáron belülre esik? (Magyarán, bármi lehetett az, amihez az agyad mintaillesztése egy szellemet kapcsolt.)


Ahhoz, hogy saját tapasztalatod útján meggyőződhess róla, minimum beszélgetned kellene vele olyan kérdésekről, amik igazságtartalmáról később meg tudsz győződni.

2014. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy mit hiszek. Vagy léteznek, vagy nem, véleményemtől függetlenül.

Maradjunk annyiban, hogyha megkérdőjelezhetetlenül tudja valaki bizonyítani, akkor fogadjuk el a létezésüket, addig tekintsük őket nem létezőnek.

2014. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek, bár én normális vagyok. :)
2014. szept. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem igeni léteznek, és én is normálsi vagyok... csak nyitottab vagyok az ilyen dolgok felé mint például az előttem válaszolo....
2014. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mindenki ugy véli ahogy, de amig en nekem sem volt tapasztalatom en sem hittem . koszonom a valaszokat !
2014. szept. 14. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!