Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Felerősödtek az érzékeimé és...

Felerősödtek az érzékeimé és nagyon megváltoztam mi lehet?

Figyelt kérdés

Amióta kipróbáltam a démonidézést azóta teljesen máshogy érzem magam, már a pecsét vizualizálása közben is éreztem és azóta tart.

Az éjszaka 5 percnek tűnik, erősen rátudok fókuszálni a tárgyakra, ránézik valamire látom a felépítését, a szél kellemesen simogatja a testemet, a távoli hangokat is tisztán hallom, nem fáradok ki semmiben. Hallom hogy suttog hozzám Belial, de kedves szelíd hangon. Belial a démon neve akitől segítséget kértem a munkámmal kapcsolatban. Felajánlottam neki valamit, amit teljesíteni is tudok, addig velem marad amíg nem teljesítem.


2014. szept. 7. 22:49
 1/7 A kérdező kommentje:
ezt most ennyire beképzelem, vagy tényleg itt van?
2014. szept. 7. 22:50
 2/7 t_GaRami_a ***** válasza:
Szólhatnál neki, hogy segítsen nekem is egy kicsit, amikor épp vele beszélsz.
2014. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így van.


Belial

2014. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

huha,rémisztõ.

Mégis miért tünik 5 percnek az éjszaka?

2014. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lionel Grey válasza:
Ugyan arról beszélünk Belial ,a hazugságok és a csalás patrónusa?Nem lett volna egyszerűbb,mondjuk Clauneck-el alkut kötni? Szerintem fizesd ki, míg nem lesz tartozásod .Hm vagyis ennél több tartozásod, mert az "extrákat" nem puszira kaptad.
2014. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cső!

Mivel felröppent a hír, hogy az Orosz Föderációt lekpacsolják a SWIFT rendszerről, kicsit megszorultam mivel menekítik ki az orosz tőkét az országból, de a múltkor kilőtték a ciprusi számlámat, és kéne nyitnom egy újat, mindegy nem is részletezem a lényeg, hogy így kicsit megugrott a kamat, és a fizetési határidőt is le kell rövidítenünk, a hónap végig légyszíves add meg amivel lógsz különben belepisilek a füledbe minden reggel amíg ki nem fizetsz!


puszi


Belial

2014. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne haragudj, de ez nevetséges. Túl élénk a fantáziád.
2014. szept. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!