Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem hittem a szellemekbe de...

Nem hittem a szellemekbe de pár nappal ezelőtt megváltozott a véleményem veletek történt már olyan furcsa dolog amire nincs más magyarázat?

Figyelt kérdés
Nem lehet bebizonyítani hogy léteznek -e vagy nem de nem kérek olyan válaszokat hogy akik hisznek benne azok értelmi fogyatékosok stb .. előre is köszi

2014. szept. 15. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Vannak szellemek, ezernyi bizonyíték van rá. Velem is történt már sok minden.
2014. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%

Miért mi történt neki mentél a falnak, vagy baverted a fejed? Ez velem is elő fordul, amikor sárrészeg vagyok, akkor bezony még rézszőrű bolyhos unikornis-t is sokszor látok. Arra is gondolhatnál, hogy nem megmagyarázhatatlan, csak te nem ismered a magyarázatot, de nem! Neked ilyen butaságon jár az agyad !szellemek márpedig léteznek", de ez na-na nem igaz! Ez, csak a te elbutult véleményed.

Nem Kókler

2014. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%
Nem nevezném magyarázatnak azt, amiről semmit sem tudunk. :)
2014. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
1. válaszoló mik történnek veled 2. válaszoló később kifejtem rólad a véleményem csak nem érek rá egy alkoholista kicsiny tudású önimádó kis nem is tudom kivel vitatkozni mert az intelligenciád egy tégláéval egyenlő nekem meg van annyi eszem hogy egy ilyen valakivel vitatkozzak :)
2014. szept. 15. 17:08
 5/21 A kérdező kommentje:
egy ilyen valakivel ne vitatkozzak bocs a ne kimaradt na de megyek nem biztos hogy ma de leírom mi történt velünk sziasztok
2014. szept. 15. 17:11
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem írod mi volt az az eset ami megváltoztatta véleményed de kiváncsi vagy velünk történt-e olyan furcsa dolog amire nincs más magyarázat persze hogy más magyarázat legyen kéne lenni valamilyennek mert amíg az nincs másik sincs vágod?

.

Nagy odafigyeléssel sikerült téged utánoznom és sem "."-ot, sem ","-t nem használni.

2014. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem "nincs magyarázat", hanem "nem találtam magyarázatot". És az, hogy nem találtál rá magyarázatot, nem indokolja azt, hogy szellemek voltak ;)

Csak simán nem tudod, hogy mi volt az. Ez fontos logikai hiba.

2014. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
55%
Ez hülyeség. Velem is történtek mar furcsa dolgok, sőt nagyon furcsak de mégsem fogom ra a szellemekre... Amugy mi történt veled hogy megváltozott a véleményed?
2014. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

És, és most akkor rólam fogsz beszélni hé?! Vagy a szellemekről. Most akkor alkesz vagyok? Az nemis számít, hogy életem során kb kétszer, háromszor voltam részeg? Ja, meg a te iQ-d sokkal nagyobb, mint az enyém, mert a földet verdesi :D :D :D

Válasz helyet valami hülye baromságot írsz, még magadnak sem adsz lehetoséget a magyarázatra.


"Nem lehet bebizonyítani hogy léteznek -e vagy

nem de nem kérek olyan válaszokat hogy akik

hisznek benne azok értelmi fogyatékosok stb .."


Ebből sok minden kiderül például az. hogy te mindenáron hinni akarsz legalábbis ezt akarod elhtetni a többiekkel az ellenvélemény nem érdekel pontosabban leszarod, hogy erre létezhet logikus magyarázat ilyenek a hozzád hasonló tizenvalahány éves falusi kamaszok többsége fogadok, hogy azért mentél el, hogy kitalálj vamien megmagyarázhatatlan cuccot. Írjál rólam valamit hagy röhögjek. :D

2014. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
Na látod erről beszéltem most most is fent vagy, és válasz helyet lepontozol minket nagyon sokat érsz el vele igazolod az ostobaságod. Na, de nekem most erre nincs időm majd, ha ráérek úgy 1-2 múlva válaszolok az ostoba kérdésedre, mert bizony az a vonta már elment , amikor kókler bácsi válaszol a hülye kérdéseidre te iQ bajnok neked max az EKG-d kimagasló. :-D
2014. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!