Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek vámpírok?

Szerintetek léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Szkeptikusok és trollok válaszai nem érdekelnek. Kár erőlködni.

2014. okt. 15. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Azt kérdezted hogy szerintünk léteznek-e vámpírok. Ha azt mondom nem akkor szkeptikus vagyok, de közben kikérted a véleményem:/ szomorú hogy egy kérdést sem tudsz normálisan megfogalmazni.
2014. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Shai-Hulud ***** válasza:
68%

Ha nem mondhatjuk azt, hogy nem léteznek, akkor mi a francért tetted fel a kérdést?


És egyébként is tanuld már meg használni azt a szerencsétlen keresőt, azonnal kapnál nagyjából 1000 választ.

2014. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ennyit a szövegértésről.
2014. okt. 15. 14:48
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem léteznek, és direkt írok, mert ez egy ilyen oldal, te pedig kérdezni sem tudsz ezt a kérdést már milliószor fel volt téve tessék: [link]

-Szkeptikusok és trollok válaszai nem érdekelnek.

-Akkor nem így kéne megfogalmazni a kérdést szomorú, hogy tudatlan vagy.

"Ennyit a szövegértésről."

Bizony ennyi jobb, ha visszamész a suliba és megtanulsz fogalmazni.

2014. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Kedves kérdező. Olvass el egy könyvet inkább és aztán tegyél fel hülye kérdéseket.
2014. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szóval megint idetalált az összes papagáj, akik csak a megunt válaszaikat tudják ismételgetni az előző kérdésektől. xD

Nem baj. Remélem azért érkezik hasznos válasz is.

2014. okt. 15. 15:05
 7/15 Shai-Hulud ***** válasza:
70%

"Szerintetek léteznek vámpírok?"

Nem.


"Szkeptikusok és trollok válaszai nem érdekelnek."

Ja, akkor nem szóltam.



"Kár erőlködni."

Szerintem is. Hagyd is abba.

2014. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:( Itt nem én vagyok az, aki erőlködik. :(((( De ha ez szórakoztat titeket, hogy a hazugságaitokat írogatjátok non stop, akkor oké. Most már csak az értelmes válaszokra reagálok. Jó időtöltést. ;)
2014. okt. 15. 15:17
 9/15 Shai-Hulud ***** válasza:
71%

Jaj, bocsánat, nem akartalak megbántani! Nem tudtam, hogy a "nincs" válasz ennyire sértő számodra.


Tudod mit? Inkább legyenek vámpírok. Ahogy neked jobban esik, nehogy aztán még teljesen magadba fordulj!

Nem venném a lelkemre, hogy miattam hasonulj meg önmagaddal, és ne tudd feldolgozni ezt a hatalmas sokkot.


Vannak vámpírok, hallod, LÉTEZNEK!

2014. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2014. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!