Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van aki hisz abban hogy az...

Van aki hisz abban hogy az angyalokkal kapcsolatot lehet létesíteni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Hallgatlak gyermekem...
2014. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ciklon112233 ***** válasza:
En hiszek benne :-)
2014. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

és ha hiszel benne akkor mi van?


ne hidd! tudd!

2014. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mocskos nehéz, nagyon sok energiát emészt el, sok idő a felkészülés az idézésre, stb
2014. okt. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sokan hisznek benne, azért akarnak a Mennyországba kerülni,mert ott angyalok közt lennének.

Ehhez persze előbb meg kell halni, de nagy eséllyel soha nem tudja meg, hogy sem túlvilági élet, sem Mennyország, sem angyalok nincsenek.

2014. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ling-ce ***** válasza:
Van kapcsolat az angyalok közt és köztünk. Az angyalok imádkoznak értünk, és az üdvösség útján segítenek minket. Bizonyos értelemben az emberek és az angyalok közti kapcsolat egyoldalú, és igazából az angyal mellékszereplő. Mert ahogy a Biblia, vagy a Szentek élete tudósít róla az a helyzet, hogy az angyal egy küldött, ha úgy tetszik futár Isten és az emberek között. Isten üzen, az angyal átadja az üzenetet, az ember pedig átveszi. Az angyal mindig Isten üzenetét adja át, nem folytat privát beszélgetést az emberekkel. Az ember pedig nem tud kapcsolatot létesíteni másként velük, legfeljebb imádkozik az örangyalához. Angyalokat megidézni felesleges időtöltés.
2014. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Son ***** válasza:
Vagy ahelyett, hogy a bibliát ilvasgatnátok utánajárhatnátok a dolgoknak es nem innátok egy összehanisított hazug "vallás" hülyeségeit. Igen, tudom én vagyok a buta, hitetlen gonosz aki a ti rettegett poklotokba fog jutni ezért l.
2014. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előttem lévő hozzászólóval értek egyet, hány évesek vagytok, hogy hisztek az ilyen marhaságokban??? Akkor a télapóban meg a mikulásban is hisztek? Sem angyalok, sem démonok, sem isten nem létezik!!! Ez a nagy büdös valóság!! Biblia a valaha volt legnagyobb mesekönyv a valaha volt legnagyobb hazugság és emberek megtévesztése a világban.
2014. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Angyalok leteznek. Es en tudok az orzoangyalommal kommunikalni. Barmi kerdesed van nyugodtan irj priviben!
2014. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!