Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Első asztrálutazásomon szellem...

Első asztrálutazásomon szellemet láttam?

Figyelt kérdés

Nemrégen próbálkozom ezzel a dologgal nagyon érdekes és fantasztikus élmény is volt de ahogy az ágyam elé projektáltam magam megjelent az ágyon ülve egy idős néni elég valóságosnak tűnt nem ismerem szóval nemhiszem hogy a képzeletem szüleménye szeretnék tapasztalatokat kérni és tanácsot mert úgy érzem hogy segítenem kéne neki de mivel ugye nemvagyok valami gyakorlott sőt...

Szeretném hozzátenni hogy az egyik sarokból sokszor érzem hogy néznek és a kutya is volt hogy a semmibe ugatott szóval ami az én elképzelésem lehet hogy egy ittragadt lélek egyépként a néni rámmosolygott csak szokatlan volt hirtelen és visszatértem nemtudom jelenthet-e valamit vagy esetleg már csak örült hogy valaki figyelt rá



2014. nov. 29. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ozmium42 ***** válasza:
A szellemek idős nénik? A szellemeknek van testük, ami úgy néz ki, mint egy idős néni? Miért néznek ki a szellemek akárhogy, ha nem fizikaiak?
2014. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mert ha itt ragad nem tudja elengedni az anyagi világot és az én elképzelésem szerint ezért a saját fizika teste vetül ki.Nem vagyok gyakorlott és profi ebben a dologban de szerintem előszöris azt tanuld meg,hogy kérdésre nem kérdéssel kell válaszolni.



-Szkeptikusok akik nem látnak túl az anyagi világon kíméljenek!-

2014. nov. 29. 21:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, nagy valószínüséggel szellemet láttál. Ha rád mosolygott nincs okod félni töle szerintem. Viszont nem értem, hogy miért kéne segítened neki? Miben? Nem kért segítséget, és a leírásod alapján jókedvü volt. Esetleg az átkelésben lehetne neki segíteni, de azt meg te egymagad nem tudnád végigvinni.


Szerintem ha legközelebb meditálsz, próbálj meg beszédbe elegyedni vele. Sok sikert!

2014. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó választ!

Énis az átkelésre gondoltam,hogy lehetne neki segíteni ha átgondolom igazad van boldog volt.Félni csak abban a pillanatban rettentem meg ezért tértem vissza de nemgondoltam félelemmel vissza rá.Megpróbálok vele beszélni csak arra gondoltam,hogy legközelebb máshova projektálom magam rögtön,és ha már valamivel tapasztaltabb leszek akkor próbálok meg beszélni vele.Nem tudom,hogy jó-e at elgondolásom de ha beszélek vele szeretném megpróbálni rávezetni,hogy ne nekem keljen segíteni átkelni hanem találja meg a saját útját esetleg erre gondoltam,hogy segítségére lehetnék de azt tudom,hogy én közvetlenül az átkelésben nem segíthetem csak hátha sikerülne megérteni,hogy mit kell tennie. Na de mind1 nemszeretnék ezen fennakadni csak az utazásnak ez volt a legintenzívebb része és érdekel több embernek a véleménye is.De tudom,hogy ezt nekem kell kitapasztalnom.


Minden esetre köszönöm a komoly válaszolóknak az eddigieknek és a leendőknek is :)

2014. nov. 29. 23:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Hogy sikerül az utazás? Leírnád nekem kérlek? Én is kiszeretném próbálni, de annyi mindent írnak neten..a fele sem igaz. Próbálgattam már de soha nem sikerült. Hátha a te verziód jó!


Egyébként szerintem is szellem volt, de nem kért segítséget. Ha akar valamit, majd szól, a tudtodra adja.

2014. nov. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A harmadik szem ***** válasza:
A emberi elme fasza dolgokra képes. Kérlek lépj túl az elfogult "szellemeken" és "látomásokon" és irány az agykontroll részleg. Ott hasznodra is válhat a meditáció.
2014. dec. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudod én is szkeptikos voltam amíg ismertem meg a barátnőmet és az édesanját aki 7-es szintű**nodi-s ami annit tesz,hogy kis lába sőt addig az voltam amíg nem kezelt engem is és nem éreztem azt a fantasztikus energiát ott jöttem rá hogy a dolgok túl utatnak az anyagi világon

Nemszeretnélek rábeszélni semmire megmagyarázni semmit csak arra kérlek,hogy tese próbáld befolyásolni az embereket és a saját akaratod szerint alakítani őket mert ha ezt egy olyan embernek mondod aki Hisz és nem Tud esetleg könnyen eltérítheted az útjáról és ez önző dolog.Ha úgy goldolog,hogy valakit ezzel átvernek hagyd meg boldog tudatlanságba(szerinted) hiddel ha igazad is van akkor is kell hagyni az embereknek(főleg akik hisznek)valamit amibe kapaszkodhatnak.Köszönöm



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2014. dec. 2. 12:24
 9/11 A kérdező kommentje:
És még annyi,hogy az elfogultságnak is több oldala van ;)
2014. dec. 2. 12:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia én már egy hónapja gyakorlom, de úgy érzem, az első alkalommal jutottam a legmesszebb, azóta egy kétszer megközelítettem azt, de még nem sikerült egyszer sem kilépnem a testemből, csupán olyan érzésem volt, hogy szállni kezdek, de nem jutottam messzebb


Neked, hogyan sikerült? A szkepticizmuson már túl vagyok, nem értem ők miért irogatnak ilyen témákhoz


21f

2015. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!