Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a teendő egy démon vagy...

Mi a teendő egy démon vagy egy negatív lélekkel szemben?

Figyelt kérdés
Hát pár hónapja kezdődött rémálmokkal . Aztán egyre durvább dolgok történtek . Tárgyak nem repkedtek . De amolyan látomás félék jöttek . Néha néha egy rossz dolog előtt érzem valami jelenlétét . Az életem szakmai és magán téren is széthullott . És mind mondtam éreztem valamit minden negatív dolog előtt ami megtörtént velem . Mi lehet ez ? Nagy a gáz? Szerintem démon vagy valami gonosz lélek szorakozik velem . Mit tudok ellene tenni? De az tuti hogy nem rossz karma mert mindig segítek másoknak szó nélkül még annak is aki belém rúgott .

2015. febr. 14. 15:54
1 2 3
 1/21 Ozmium42 ***** válasza:
43%
Tekintettel, hogy lelkek és démonok nem léteznek, a fejedben lehet a gáz. Pszichiáter segíthet.
2015. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
Velem is ez a helyzet, de én nem teszek semmit ellene. Kicsit nehezebben lehet vele élni, álmatlan vagyok, fáradékony, mikor nagy nehezen elalszok, csak (nagy részben) rémálmaim vannak. De telik egyik naprol a másikra. Volt olyan eset is, amikor egy érthetetlen mondatot hallottam, egyszer a nevemet monda... nagyon betojtam. Nem a "fejembe" hallottam a szavakat, hanem volt forrása,mármint hallottam, hogy a szoba melyik részéből hallom. Odanéztem de senki sem volt ott. Ezt leírtam, hűlyézzetek le, bolondozzatok le nyugodtan, nemérdekel, mert tudom, hogy lesznek ilyenek. lehet boncolgatni a témát...
2015. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2s velem is volt a beszéd . De nekem csak ilyeneket mond hogy "Fuss!" Vagy "Elkaplak " meg olyan is volt hogy konkrétab ezt mondta "Elragadlak hogy kilyussak " tényleg nem hülyeség
2015. febr. 14. 18:55
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
Egyszer a nevemet mondta, másik alkalommal idegen nyelvű mondatott mondott, mint Harry Potterben a kígyók nyelve, ehhez tudom hasonlitani :))))))))) Utána olvastam, és azt olvastam, hogy gonosz szellem, vagy démon lehetett. Mindkettőt este hallottam, amikor elaludni készelültem, de tudom, hogy nem álom volt. Azért akkor szerintem, mert az agy estére ki van fáradva, és olyankor fogékonyabbak vagyunk az ilyesmire. szerintem...
2015. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
a második és a negyedik válaszolo ugyanaz, és ez is :)))))))
2015. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Rájötem .:) de mért nem probálsz tenni ellene ?
2015. febr. 14. 19:28
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha eldurvul a helyzet akkor valamit ki kell hogy találjak... Először meg kell tudni, hogy ki vagy mi, és mit akar. Az elküldés nem ilyen egyszerü, hogy "hagyj békén!" vagy "menj el innet!"... Lehet hogy sikerül és lehet, hogy nem. Az is számitásba jöhet, ha el akarod küldeni, hogy azt hiszed, hogy sikerült, pedig nem... És ezután még roszabb is lehet. Azt ne kérdezd, hogy miket tudna csinálni, de ilyeneket tud, amiket Te leirtál, vagy én, akkor biztos hogy nagyobb dolgokra is képes, vagyis jobban tud gyötörni. Nem ijesztgetni akarlak, de ez is számitásba jöhet...
2015. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerezz egy pozitív lelket, kioltják egymást.
2015. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyjuk a varázs meséket, a kérdésben szereplő karma is inkább csak az emberek egymáshoz, vagy a természethez való viszonyához ad útmutatást a réges-régi műveletlen ázsiai parasztoknak van csak spiritualizálva az egész, és nem valami varázs hatalom. szerintem csak valami betegséged van, ha nem hiszed nézz utána, skizofréniánál pl szinte szóról szóra az megy, amiket tapasztaltál, de ne felejtsd, hogy a fantáziádból táplálkozik az egész, úgyhogy ha valamilyen démonnak képzeled el, csak gonoszabb lesz, csak annyira tudod te az ő személyiségét befolyásolni, amennyire ő tudja a tested a későbbiekben, tudom, hogy így lesz, mert az "elkaplak" és egyéb változatai azt jelentik, hogy kezd beérni a dolog
2015. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Most utoljára segítek, aztán hanyagolom az oldalt. Sajnos az a szűk réteg aki komolyan veszi a dolgokat, bohócnak van beállítva.


Először is menj el a templomba, és kérd meg a papot hogy szenteljen meg pár mécsest, legalább minden szobába legyen egy, de ahol leginkább veled van raknék 2-3 legalább. Ettől legalább a ház köré ki lesz taszítva. Sajnos vannak rendeltetés szerű démonok is, akik karmát teljesítenek be, így idővel legyűrik ezeket a dolgokat. Ha a gyertya használat után is visszatér idővel, ez a második tipp:


Minden este gyújts meg egy fehér gyertyát és fennhangon imádkozz a 35. 91 és egy találomra választott zsoltárt a bibliából ( Biblia otestatmentum, karoli fordításnál 507. O.- 575. Oldalig vannak a zsoltárok) lényeg hogy nem a saját erődből teszed ezt hanem segítségül hívod Istent! Ha elég erős vagy hozzá próbáld meg azt hogy pénteken és kedden böjtölsz. (Lehet, hogy átokkal küldték rád a démont, ez vissza küldi. A legtöbb esetben ha valaki nagyon szerencsétlenné válik, egy ilyen lényt csatolnak hozzá.)


Remélem segítettem, ha érdekel még valami írj privátot.

2015. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!